Plungės "BABRUNGAS"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
32
TAŠKAI
48 (vid. 2.67)
ĮMUŠTA
35 (vid. 1.94)
PRALEISTA
13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas RusysEdvinas MickevičiusMartynas TurskisErnestas GrigasEdvinas Alimas
12 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Rusys
12
3
0
Edvinas Mickevičius
8
0
0
Martynas Turskis
6
0
0
Ernestas Grigas
5
0
0
Edvinas Alimas
5
0
0
Mantas Rusys
4
0
0
Edvinas Brezgys
1
0
0
Aurimas Stupelis
1
1
0
Linas Petkevičius
1
3
0
Andrius Žutautas
1
2
0
Egidijus Ragainis
0
0
0
Martynas Vaitkus
0
1
0
Aurelijus Barusas
0
2
0
Gabrielius Leliuga
0
0
0
Eimantas Brezgys
0
2
0
Robertas Petrauskas
0
0
0
Paulius Mačiuitis
0
1
0
Dainoras Salys
0
0
0
Mantas Gedminas
0
0
0
Laurynas Gaudėšius
0
0
0
Irmantas Mockus
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-30
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
3:0
Plungės "BABRUNGAS"
10
2016-08-05
Plungės "BABRUNGAS"
3:0
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
11
2016-08-13
Plungės "BABRUNGAS"
5:0
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
12
2016-08-15
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
4:2
Plungės "BABRUNGAS"
13
2016-08-29
Plungės "BABRUNGAS"
4:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
14
2016-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:3
Plungės "BABRUNGAS"
15
2016-09-10
Plungės "BABRUNGAS"
3:0
Biržų "ŠIRVĖNA"
16
2016-09-17
Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
7:1
Plungės "BABRUNGAS"
17
2016-09-24
Plungės "BABRUNGAS"
2:0
Klaipėdos FK "KORALAS"
18
2016-10-01
Telšių "DŽIUGAS B"
0:4
Plungės "BABRUNGAS"
2
2016-05-08
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
0:3
Plungės "BABRUNGAS"
3
2016-05-14
Plungės "BABRUNGAS"
1:1
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
4
2016-05-21
Šiaulių "JUVENTA-99"
2:2
Plungės "BABRUNGAS"
5
2016-06-29
Plungės "BABRUNGAS"
6:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2016-06-05
Biržų "ŠIRVĖNA"
3:2
Plungės "BABRUNGAS"
7
2016-06-11
Plungės "BABRUNGAS"
3:8
Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
8
2016-06-22
Klaipėdos FK "KORALAS"
3:1
Plungės "BABRUNGAS"
9
2016-06-26
Plungės "BABRUNGAS"
3:1
Telšių "DŽIUGAS B"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
18.00
3 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
20.00
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS FM-2004
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015