KRUOPA
Logotipas
Informacija
14
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
45
TAŠKAI
74 (vid. 4.11)
ĮMUŠTA
23 (vid. 1.28)
PRALEISTA
51
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim JegorovVidas DančenkaAleksej FedosejevAndrej KonovalovSaulius Mikalajūnas
17 įvarč.12 įvarč.12 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Jegorov
15
17
5
0
Vidas Dančenka
12
12
1
0
Aleksej Fedosejev
15
12
0
0
Andrej Konovalov
13
5
0
0
Saulius Mikalajūnas
7
5
0
0
Vladimiras Molis
18
4
1
0
Eugenijus Davidonis
13
3
3
0
Arūnas Arbatauskas
14
2
0
0
Laurynas Norkus
9
2
0
0
Oleg Vinogradov
7
1
0
0
Vladimiras Česnakovas
3
1
0
0
Sergej Fiodorov
8
0
0
0
Nerijus Genupskis
2
0
0
0
Maksimas Melechinas
10
0
2
0
Jevgenij Zaicev
13
0
0
0
Oleg Čmyr
0
0
0
0
Jevgenij Valasenko
3
0
0
0
Rolandas Petraitis
4
0
0
0
Anton Savchenkov
14
0
0
0
Andrej Makov
17
0
0
0
Tadas Balčiūnas
3
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Kasparas Davidonis
4
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-25
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
3:8
KRUOPA
2
2016-05-02
KRUOPA
7:3
MEMEL
3
2016-05-10
BALTAI
3:5
KRUOPA
4
2016-05-17
KRUOPA
3:1
KORALAS
5
2016-06-28
KRUOPA
3:0
MEGLAR
6
2016-05-30
NAUTICA
4:3
KRUOPA
7
2016-06-07
KRUOPA
4:0
AGLUONA
8
2016-06-13
UOSTO DIREKCIJA
2:2
KRUOPA
9
2016-06-20
KRUOPA
2:0
FK "JAKAI"
10
2016-07-18
KRUOPA
5:2
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
11
2016-07-25
MEMEL
0:9
KRUOPA
12
2016-08-02
KRUOPA
6:2
BALTAI
13
2016-08-09
KORALAS
0:2
KRUOPA
14
2016-08-20
MEGLAR
0:4
KRUOPA
15
2016-08-23
KRUOPA
3:0
NAUTICA
16
2016-08-30
AGLUONA
1:6
KRUOPA
17
2016-09-06
UOSTO DIREKCIJA
2:2
KRUOPA
18
2016-09-13
FK "JAKAI"
0:0
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FK GIRULIAI - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0