NAUTICA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
55 (vid. 3.06)
ĮMUŠTA
65 (vid. 3.61)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus KosmakovasJustas VainikaitisGerman MichnoKiril ČiupalovEdmundas Gaigalas
12 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Kosmakovas
14
12
0
0
Justas Vainikaitis
15
9
0
0
German Michno
17
8
1
0
Kiril Čiupalov
14
8
0
0
Edmundas Gaigalas
15
6
1
0
Mindaugas Kinčius
16
5
0
0
Dovydas Zakrevskij
12
3
0
0
Andrej Višnevskij
9
1
0
0
Yurijs Kalashnikovs
1
1
0
0
Nikita Kuzminov
3
1
0
0
Aleksandr Orinka
2
0
0
0
Igor Kuzminov
2
0
0
0
Artiom Korotjich
17
0
0
0
Ilja Petrov
2
0
0
0
Lukas Karalaitis
1
0
0
0
Ignas Neimontas
1
0
0
0
Aleksandr Rybakov
3
0
0
0
Edgaras Stalmokas
9
0
0
0
Richardas Veitas
0
0
0
0
Anton Sefov
1
0
1
0
Konstantin Andrejev
1
0
0
0
Ruslanas Aleksandravičius
0
0
0
0
Irmantas Žuta
2
0
0
0
Justas Adamas
0
0
0
0
Egidijus Stalmokas
12
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-25
UOSTO DIREKCIJA
2:2
NAUTICA
2
2016-05-03
NAUTICA
1:6
FK "JAKAI"
3
2016-05-09
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
5:2
NAUTICA
4
2016-05-16
NAUTICA
2:2
MEMEL
5
2016-06-28
BALTAI
3:3
NAUTICA
6
2016-05-30
NAUTICA
4:3
KRUOPA
7
2016-06-06
MEGLAR
4:5
NAUTICA
8
2016-06-13
KORALAS
3:4
NAUTICA
9
2016-06-20
NAUTICA
7:2
AGLUONA
10
2016-07-18
NAUTICA
3:5
UOSTO DIREKCIJA
11
2016-07-26
FK "JAKAI"
4:1
NAUTICA
12
2016-08-01
NAUTICA
3:6
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
13
2016-08-08
MEMEL
2:5
NAUTICA
14
2016-08-16
NAUTICA
6:9
BALTAI
15
2016-08-23
KRUOPA
3:0
NAUTICA
16
2016-08-30
NAUTICA
0:4
MEGLAR
17
2016-09-06
NAUTICA
4:1
KORALAS
18
2016-09-12
AGLUONA
1:3
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015