MEMEL
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
15
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
32 (vid. 1.78)
ĮMUŠTA
97 (vid. 5.39)
PRALEISTA
-65
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktoras PrudnikovasAndrej FokinRoman FokinMatas SavickisMindaugas Urbė
5 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Viktoras Prudnikovas
17
5
0
0
Andrej Fokin
4
2
0
0
Roman Fokin
7
1
0
1
Matas Savickis
7
1
0
0
Mindaugas Urbė
8
1
1
0
Dovydas Šaulys
2
1
0
0
Henrikas Bočkus
5
1
0
0
Tomas Velička
6
1
0
0
Valera Aliakin
16
0
1
0
Viktor Kukšinov
17
0
1
0
Romanas Gudlekis
18
0
0
0
Vitalij Liubarskij
11
0
0
0
Artūr Novičenko
0
0
0
0
Artūr Ustinov
0
0
0
0
Raimondas Varnas
16
0
1
0
Saulius Stonys
0
0
0
0
Ignas Kvedaras
10
0
0
0
Vitalij Čerkesas
5
0
0
0
Pavel Truš
0
0
0
0
Eduard Beketov
8
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
7
0
0
Arvydas Trizno
4
0
0
Artūras Bytautas
4
0
0
Gintas Grigalaitis
2
0
0
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Donatas Pancerovas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-26
MEMEL
1:8
BALTAI
2
2016-05-02
KRUOPA
7:3
MEMEL
3
2016-05-10
MEMEL
0:2
MEGLAR
4
2016-05-16
NAUTICA
2:2
MEMEL
5
2016-05-23
MEMEL
7:1
AGLUONA
6
2016-05-30
UOSTO DIREKCIJA
8:2
MEMEL
7
2016-06-07
MEMEL
2:11
FK "JAKAI"
8
2016-06-14
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
5:3
MEMEL
9
2016-06-21
MEMEL
3:8
KORALAS
10
2016-07-19
BALTAI
3:1
MEMEL
11
2016-07-25
MEMEL
0:9
KRUOPA
12
2016-08-02
MEGLAR
3:0
MEMEL
13
2016-08-08
MEMEL
2:5
NAUTICA
14
2016-08-20
AGLUONA
0:3
MEMEL
15
2016-08-23
MEMEL
1:4
UOSTO DIREKCIJA
16
2016-08-29
FK "JAKAI"
6:0
MEMEL
17
2016-09-05
MEMEL
1:9
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
18
2016-09-12
KORALAS
6:1
MEMEL

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai