2016-05-18, 3 turas.
Vieta: Telšių dirbtinės dangos aikstėTeisëjai: Manfredas Lukjančukas, Lukas Jonuđis, Titas Mikelis
Telšių "DŽIUGAS B" 0:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:1)
Telšių "DŽIUGAS B"
Rungtyniř eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"

Startinė sudėtis:
12 K. Pilipavičius
5 P. Ukrinas
6 T. Vyšniauskas (46‘)
7 R. Petrikas (46‘)
8 M. Ronkauskas
10 R. Gecevičius (46‘)
13 T. Rapalavičius (68‘)
15 A. Rudokas
30 B. Kleinas
69 D. Gineitis
88 E. Sirutavičius (46‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
3 M. Šliogeris (46‘)
9 M. Budginas (46‘)
17 M. Skiotis (46‘)
23 J. Ulberkis (46‘)
61 M. Taujanskas (68‘)
16 min. 0:1
Evaldas Razulis
54 min. 0:2
Rokas Gedminas
81 min. 0:3
Skirmantas Rakauskas

Startinė sudėtis:
(46‘) R. Bogužas 27
(61‘) E. Razulis 6
S. Rakauskas 8
R. Gedminas 10
D. Šimkus 11
A. Bushmin 13
A. Epifanov 14
(75‘) E. Juška 15
(63‘) P. Feindouno 18
J. Raziūnas 23
(61‘) N. Urba 32
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) V. Šarkauskas 24
(61‘) J. Dadonov 17
(61‘) G. Rakauskas 21
(75‘) L. Pušinskas 28
(63‘) D. Zdančius 35
V. Paulauskas 88

Nuobaudos
Geltonos kortelës : Rokas Gecevičius.
Raudonos kortelës : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai