2016-05-22, 4 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisëjai: Mangirdas Mirauskas, Jurijus Lukjančukas, Aleksandras Stepanovas
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:2 Telšių "DŽIUGAS B"
(0:1)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtyniř eiga
Telšių "DŽIUGAS B"

Startinė sudėtis:
1 A. Indrašius
2 D. Paulauskas
3 V. Galeckas (76‘)
4 D. Ežerskis
10 A. Sadauskas (46‘)
11 L. Šatas (63‘)
13 M. Gasiūnas (46‘)
17 G. Lansbergas (85‘)
18 A. Vitulis
23 A.Tiuliaginas
24 T. Jonyka
------------
Atsarginiai žaidėjai:
16 P. Viknius
5 T. Gutauskas (63‘)
9 M. Jakštas (46‘)
12 M. Gerulis (46‘)
15 M. Pomeckis
20M.Bartuškevičius(76‘)
21 B. Lansbergas (85‘)
34 min. 0:1
Artūras Rudokas
Gailius Lansbergas
67 min. 1:1
Mindaugas Jakštas
76 min. 2:1
90 min. 2:2
Tomas Vyšniauskas

Startinė sudėtis:
(46') K. Pilipavičius 12
T. Vyšniauskas 6
M. Ronkauskas 8
M. Budginas 9
(41‘) A. Rudokas 15
(46‘) D. Bukauskas 21
V. Kasparavičius 23
B. Kleinas 30
L. Pupšys 33
D. Gineitis 69
E. Sirutavičius 88
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) V. Vasiliauskas 11
(41‘) M. Jasiulis 44

Nuobaudos
Geltonos kortelës : Simonas Laužikas, Tomas Jonyka, Domantas Bukauskas, Edvinas Sirutavičius.
Raudonos kortelës : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai