2016-06-05, 6 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Aleksandras Stepanovas, Dainius Raudys
Biržų "ŠIRVĖNA" 3:2 Plungės "BABRUNGAS"
(3:2)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"

Startinė sudėtis:
1 A. Indrašius
2 D. Paulauskas
4 D. Ežerskis (77‘)
9 M. Jakštas (46‘)
10 A. Sadauskas (74‘)
11 S. Laužikas
13 M. Gasiūnas (86‘)
15 M. Pomeckis
17 G. Lansbergas
18 A. Vitulis
24 T. Jonyka
------------
Atsarginiai žaidėjai:
16 P. Viknius
3 I. Peikštenis (74‘)
5 V. Galeckas
12 M. Gerulis (46‘)
20 M.Bartuškevičius
21 B. Lansbergas (86‘)
23 A. Tuliaginas (77‘)
Donatas Paulauskas
26 min. 1:0
Gailius Lansbergas
28 min. 2:0
Įvartis į savo vartus
31 min. 2:1
Gailius Lansbergas
34 min. 3:1
39 min. 3:2
Edvinas Mickevičius

Startinė sudėtis:
E. Brezgys 1
(71‘) D. Salys 4
E. Mickevičius 8
A. Barusas 9
R. Rusys 10
M. Turskis 11
E. Alimas 15
M. Rusys 17
A. Žutautas 20
L. Petkevičius 27
(46‘) M. Vaitkus 29
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(80‘) M. Gedminas 5
(46‘) L. Gaudėšius 22
Ed. Brezgys 23
(71‘) P. Mačiuitis 24
E. Grigas 99

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Vitulis, Tomas Jonyka.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0