2016-08-04, 10 turas.
Vieta: Radviliškio miesto stadionasTeisėjai: Mangirdas Mirauskas, Aleksandras Stepanovas, Gintautas Mirauskas
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
(2:0)
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"

Startinė sudėtis:
1 A. Rudzitis
3 E. Balandis
5 M. Štankelis
8 L. Bratkauskas
9 K. Kazokaitis
12 A. Grinevičius
14 K. Petravičius (54')
16 K. Petravičius
17 M. Martyšovas (60')
21 T. Laurenčikas (82')
91 D. Dargužas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
6 D. Saldukas
4 L.V.Mečkauskas (82')
7 D. Galinauskas
19 A. Bička (54')
22 M.Urbonavičius (60')
23 A. Augustinaitis
97 T. Liorentas
Mantas Martyšovas
22 min. 1:0
Deividas Dargužas
32 min. 2:0
51 min. 2:1
Ignas Peikštenis

Startinė sudėtis:
P. Viknius 1
D. Paulauskas 2
D. Ežerskis 4
(51') M. Jakštas 9
(62') A. Sadauskas 10
M. Gasiūnas 13
(63') M. Pomeckis 15
G. Lansbergas17
(76') A. Vitulis 18
A. Tiuliaginas 23
S. Laužikas 24
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(76') T. Gutauskas 5
(63') L. Šatas 11
(51') I. Peikštenis 20
(62') B. Lansbergas 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Štankelis, Lukas Virgaila Mečkauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0