2016-08-04, 10 turas.
Vieta: Radviliškio miesto stadionasTeisėjai: Mangirdas Mirauskas, Aleksandras Stepanovas, Gintautas Mirauskas
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
(2:0)
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"

Startinė sudėtis:
1 A. Rudzitis
3 E. Balandis
5 M. Štankelis
8 L. Bratkauskas
9 K. Kazokaitis
12 A. Grinevičius
14 K. Petravičius (54')
16 K. Petravičius
17 M. Martyšovas (60')
21 T. Laurenčikas (82')
91 D. Dargužas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
6 D. Saldukas
4 L.V.Mečkauskas (82')
7 D. Galinauskas
19 A. Bička (54')
22 M.Urbonavičius (60')
23 A. Augustinaitis
97 T. Liorentas
Mantas Martyšovas
22 min. 1:0
Deividas Dargužas
32 min. 2:0
51 min. 2:1
Ignas Peikštenis

Startinė sudėtis:
P. Viknius 1
D. Paulauskas 2
D. Ežerskis 4
(51') M. Jakštas 9
(62') A. Sadauskas 10
M. Gasiūnas 13
(63') M. Pomeckis 15
G. Lansbergas17
(76') A. Vitulis 18
A. Tiuliaginas 23
S. Laužikas 24
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(76') T. Gutauskas 5
(63') L. Šatas 11
(51') I. Peikštenis 20
(62') B. Lansbergas 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Štankelis, Lukas Virgaila Mečkauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai