2016-08-21, 12 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius
Klaipėdos "ATLANTAS B" 9:2 Telšių "DŽIUGAS B"
(2:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Telšių "DŽIUGAS B"

Startinė sudėtis:
1 V. Šarkauskas
6 A. Epifanov (46')
14 M. Maksimov
16 O. Dmitriev (16')
17 G. Son (46')
18 A. Jokšas (46')
20 R. Filipavičius
28 D. Kazlauskas
35 J. Raziūnas
41 A. Vilavičius
95 S. Rakauskas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
19 D. Šiuša (46')
21 A. Anužis (46')
22 A. Bushmin (46')
23 V. Paulauskas (46')
77 M. Šuika (16')(46')
88 E. Stalmokas
Donatas Kazlauskas
20 min. 1:0
Maksim Maksimov
29 min. 2:0
48 min. 2:1
Marius Šluta
52 min. 2:2
Rokas Petrikas
Donatas Kazlauskas
54 min. 3:2
Maksim Maksimov
66 min. 4:2
Maksim Maksimov
69 min. 5:2
Maksim Maksimov
77 min. 6:2
Donatas Kazlauskas
81 min. 7:2
Skirmantas Rakauskas
86 min. 8:2 (11 m.)
Maksim Maksimov
89 min. 9:2

Startinė sudėtis:
N. Kulevičius 1
R. Petrikas 7
M. Šluta 8
M. Budginas 9
R. Gecevičius10
A. Rudokas15
D. Ašmontas 16
M. Ronkauskas 18
M. Taujanskas 61
D. Sirutavičius 88
(13') L. Jučinskis 99
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46') M. Skiotis 11
(13')(46') Ž. Lingė 17

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Skirmantas Rakauskas, Donatas Kazlauskas, Rokas Gecevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai