2016-05-06, 2 turas.
Vieta: Šiaulių "Gytarių" stadionasTeisėjai: Nerijus Jokubauskas, Jurijus Lukjančukas, Gintautas Mirauskas
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:3 Telšių "DŽIUGAS B"
(1:1)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Telšių "DŽIUGAS B"

Startinė sudėtis:
12 M. Konteikis
3 R. Stankus
4 P. Aukštikalnis
11 M. Toleikis
16 D. Griškevičius (89‘)
17 R. Riabčinskis (47‘)
18 V. Mituzas
20 D. Gulbinas
22 R. Pačkajevas
24 P. Kirkutis (20‘)
25 D. Janužis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
5 L.Rimkus (20‘)
11 L.Vlasovas
13 P. Bieliauskas
14 E. Mociejūnas
19 P. Šidlauskas (46‘)
23 A. Jaseliūnas (89‘)
Vytautas Mituzas
3 min. 1:0
12 min. 1:1
Tomas Vyšniauskas
Vytautas Mituzas
52 min. 2:1
Įvartis į savo vartus
62 min. 2:2
Ruslanas Pačkajevas
67 min. 3:2 (11 m.)
72 min. 3:3
Vaidas Viktoravičius

Startinė sudėtis:
(46') M. Tupikas 70
M. Šliogeris 3
T. Vyšniauskas 6
M. Ronkauskas 8
R. Gecevičius 10
(80') A. Rudokas 15
(46') J. Ulberkis 23
B. Kleinas 30
(60') L. Šapas 33
D. Gineitis 69
Y. Shapoval 99
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46') K. Pilipavičius 12
M. Budginas 9
V. Vasiliauskas 11
(80‘) E.Sirutavičius 19
(46‘) V.Viktoravičius 55
(60‘) M. Taujanskas 61

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vytautas Mituzas, Ruslanas Pačkajevas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0