2016-08-27, 13 turas.
Vieta: Telšių dirbtinės dangos aikstėTeisėjai: Audrius Žuta, Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas
Telšių "DŽIUGAS B" 3:3 Biržų "ŠIRVĖNA"
(1:1)
Telšių "DŽIUGAS B"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"

Startinė sudėtis:
12 K. Pilipavičius
5 P. Ukrinas
7 R. Petrikas (62')
9 M. Budginas
10 R. Gecevičius
11 M. Vasiliauskas (46')
15 A. Rudokas
17 Ž. Lingė
30 E. Kenstavičius
51 M. Taujanskas
91 M. Skiotis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 N. Kulevičius
37 V. Vasiliauskas (62')
69 D. Gineitis (46')
Ernestas Kenstavičius
25 min. 1:0
41 min. 1:1
Mindaugas Jakštas
Artūras Rudokas
65 min. 2:1
Ernestas Kenstavičius
70 min. 3:1
80 min. 3:2
Mantas Gasiūnas
83 min. 3:3
Ignas Peikštenis

Startinė sudėtis:
P. Viknius 1
V. Galeckas 3
D. Ežerskis 4
M. Jakštas 9
M. Gasiūnas 13
M. Pomeckis 15
G. Lansbergas 17
I. Peikštenis 20
(67') B. Lansbergas 21
A. Tiuliaginas 23
S. Laužikas 24
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(67') M. Jokšas 5
M. Gerulis 12

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai