2016-09-11, 15 turas.
Vieta: Telšių dirbtinės dangos aikštėTeisėjai: Jurgita Mačikunytė, Dainius Raudys, Greta Kaselytė
Telšių "DŽIUGAS B" 3:4 Klaipėdos FK "KORALAS"
(2:2)
Telšių "DŽIUGAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos FK "KORALAS"

Startinė sudėtis:
12 K. Pilipavičius (79')
7 M. Budginas
9 A. Lipskis
10 M. Darbutas
16 K. Jankauskas
18 M. Ronkauskas
19 E. Sirutavičius
23 M. Taujanskas
30 E. Kenstavičius
37 V. Vasiliauskas
61 Ž. Lingė (69')
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 N. Kulevičius (79')
8 M. Barkus (69')
Vijūnas Vasiliauskas
17 min. 1:0
23 min. 1:1
Ernestas Razonas
34 min. 1:2
German Jezerskij
Andrius Lipskis
38 min. 2:2
65 min. 2:3
Giga Imnadzė
74 min. 2:4
German Jezerskij
Edvinas Sirutavičius
85 min. 3:4

Startinė sudėtis:
A. Žmurko 1
R. Šalkauskas 5
D. Stankevičius 7
G. Jezerskij 8
E. Razonas 10
E. Garbauskas 11
(65') Ž. Bačko 12
V. Munoz 13
(65') L. Bielskis 17
L. Kereišis 21
J. Kurbangalijevas 24
------------
Atsarginiai žaidėjai:
K. Inta 4
(65') G. Imnadzė 23
(65') M. Balasanov 77

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Lukas Kereišis, Ernestas Razonas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai