2016-06-03, 5 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštė Teisėjai: Ernestas Kemėža
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7:3 MIŠKO PASAKA
(2:1)
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
Rungtynių eiga
MIŠKO PASAKA
Anatolijus Žmurko
Marius Komovas
Audrius Vitkauskas
Marius Valskis
Dalius Tomkevičius
Constantin Wunder
Karolis Keplšas
Žilvinas Kymantas
Zigmantas Butkus
Deivydas Fiodorovas
Petras Rupeinis
Žilvinas Kymantas
13 min. 1:0
Įvartis į savo vartus
16 min. 1:1
Marius Valskis
21 min. 2:1
40 min. 2:2
Bartas Butinas
Audrius Vitkauskas
42 min. 3:2
Karolis Kelpšas
45 min. 4:2
Žilvinas Kymantas
48 min. 5:2
Karolis Kelpšas
53 min. 6:2
57 min. 6:3
Kazimieras Žutautas
Žilvinas Kymantas
58 min. 7:3
Šarūnas Juodelis
Kostas Skarbalius
Gvidas Kulbickas
Kazimieras Žutautas
Dovidas Paliulis
Dalius Barakauskis
Bartas Butinas
Jaunius Zimantas
Kęstas Putys
Vilius Jarmalavičius
Romualdas Žukauskas
Robertas Tranas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Gvidas Kulbickas, Bartas Butinas, Dalius Barakauskis, Constantin Wunder.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
KRUOPA - PORT MARE
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. ELVITRANSA 5 9
6. LCC MOOSE FC 5 9
7. FC SUOLIUKAS 5 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai