Plungės "BABRUNGAS"
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
5 (vid. 0.31)
ĮMUŠTA
59 (vid. 3.69)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas AlimasMartynas TurskisIrmantas MockusLinas PetkevičiusMartynas Petrauskas
4 įvarč.1 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edvinas Alimas
4
1
0
Martynas Turskis
1
3
0
Marius Drozdovas
0
0
0
Linas Petkevičius
0
4
0
Martynas Petrauskas
0
0
0
Robertas Petrauskas
0
0
0
Dainoras Salys
0
0
0
Aurimas Stupelis
0
0
0
Martynas Vaitkus
0
0
0
Paulius Šneideris
0
0
0
Andrius Žutautas
0
1
0
Ernestas Žymantas
0
0
0
Alvydas Mickevičius
0
0
0
Eimantas Brezgys
0
2
0
Mindaugas Grigutis
0
1
0
Irmantas Mockus
0
0
0
Valentas Mitkus
0
0
0
Rokas Gabalis
0
0
0
Laurynas Gaudėšius
0
1
0
Mantas Gedminas
0
2
0
Ernestas Grigas
0
0
0
Matas Jaudzemas
0
0
0
Artūras Karalius
0
0
0
Irmantas Každailis
0
0
0
Arnas Kutys
0
0
0
Edvinas Leliuga
0
0
0
Gabrielius Leliuga
0
0
0
Edgaras Lesnickas
0
1
0
Paulius Mačiuitis
0
1
0
Edvinas Mickevičius
0
1
0
Rytis Mikutavičius
0
0
0
Egidijus Srėbalius
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Plungės "BABRUNGAS"
0:7
Biržų "ŠIRVĖNA"
2
2017-05-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:0
Plungės "BABRUNGAS"
3
2017-05-19
Plungės "BABRUNGAS"
0:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4
2017-06-29
Kretingos "MINIJA"
3:0
Plungės "BABRUNGAS"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS"
0:6
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2017-06-16
Mažeikių "ATMOSFERA"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
7
2017-06-23
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
8
2017-07-02
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
10
2017-08-12
Biržų "ŠIRVĖNA"
5:0
Plungės "BABRUNGAS"
11
2017-08-19
Plungės "BABRUNGAS"
2:3
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
12
2017-08-25
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
5:0
Plungės "BABRUNGAS"
13
2017-09-02
Plungės "BABRUNGAS"
0:3
Kretingos "MINIJA"
14
2017-09-10
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
15
2017-09-17
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Mažeikių "ATMOSFERA"
16
2017-09-23
Šiaulių "JUVENTA-99"
2:1
Plungės "BABRUNGAS"
17
2017-09-30
Plungės "BABRUNGAS"
2:3
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 19 turas.

14.00
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Šilalės FK "ŠILALĖ"
Gargždų miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 16 38
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 16 32
3. Kretingos "MINIJA" 16 28
4. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 16 28
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 16 24
6. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 16 19
7. Mažeikių "ATMOSFERA" 16 17
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 16 17
9. Plungės "BABRUNGAS" 16 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 16 39
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 16 39
3. Gargždų "BANGA B" 16 33
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 15 25
5. Klaipėdos "SAREMA" 15 23
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 16 19
7. Klaipėdos "KORALAS B" 16 9
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 16 9
9. Klaipėdos "BALTAI" 16 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 24 59
2. FK "JAKAI" 24 59
3. SPARTA 24 54
4. KRUOPA 24 53
5. VAKARŲ FRONTAS 24 43
6. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 24 39
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 24 37
8. FK "GRANATA" 24 29
9. FUTBOLO MOKYKLA 24 24
10. ADRIJUS 24 22
11. AGLUONA 24 21
12. MEGLARAS 24 9
13. MEMEL 24 6