Klaipėdos "ATLANTAS B"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
34 (vid. 2.13)
ĮMUŠTA
23 (vid. 1.44)
PRALEISTA
11
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas FilipavičiusDonatas KazlauskasRokas GedminasGintas RakauskasJevgenij Dodonov
6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Filipavičius
6
0
0
Donatas Kazlauskas
4
1
0
Gintas Rakauskas
3
0
0
Rokas Gedminas
3
0
0
Jevgenij Dodonov
2
0
0
Ernestas Albrikas
2
0
0
Dovydas Norvilas
1
0
0
Vitalijus Paulauskas
1
0
0
Tomas Gvazdinskas
1
1
1
Gustas Gumbaravičius
1
1
0
Ainis Vilavičius
1
2
0
Vladislav Kučerov
1
3
1
Kostiantyn Shults
1
1
0
Skirmantas Rakauskas
1
2
0
Dovydas Virkšas
1
0
0
Arnas Vismantas
1
1
0
Evan Aleksandrov Ridley
0
0
0
Roman Poprūga
0
0
0
Atas Šerkšnys
0
0
0
Arnas Anužis
0
0
0
Edgaras Žarskis
0
0
0
Deividas Šiuša
0
0
0
Mantas Bertašius
0
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
Martynas Bačko
0
0
0
Dominykas Čiesna
0
0
0
Matas Kubilius
0
0
1
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS"
0:6
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-22
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
9
2017-07-04
Kretingos "MINIJA"
0:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
11
2017-08-17
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2017-08-24
Klaipėdos "ATLANTAS B"
3:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
13
2017-08-31
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2017-09-10
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
15
2017-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
16
2017-09-24
Klaipėdos "ATLANTAS B"
5:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
17
2017-10-03
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
5:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
18
2017-10-07
Klaipėdos "ATLANTAS B"
1:2
Kretingos "MINIJA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 19 turas.

14.00
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" - Šilalės FK "ŠILALĖ"
Gargždų miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 16 38
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 16 32
3. Kretingos "MINIJA" 16 28
4. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 16 28
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 16 24
6. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 16 19
7. Mažeikių "ATMOSFERA" 16 17
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 16 17
9. Plungės "BABRUNGAS" 16 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 16 39
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 16 39
3. Gargždų "BANGA B" 16 33
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 15 25
5. Klaipėdos "SAREMA" 15 23
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 16 19
7. Klaipėdos "KORALAS B" 16 9
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 16 9
9. Klaipėdos "BALTAI" 16 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 24 59
2. FK "JAKAI" 24 59
3. SPARTA 24 54
4. KRUOPA 24 53
5. VAKARŲ FRONTAS 24 43
6. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 24 39
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 24 37
8. FK "GRANATA" 24 29
9. FUTBOLO MOKYKLA 24 24
10. ADRIJUS 24 22
11. AGLUONA 24 21
12. MEGLARAS 24 9
13. MEMEL 24 6