ELVITRANSA
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
62 (vid. 2.95)
ĮMUŠTA
55 (vid. 2.62)
PRALEISTA
7
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas KruopysDalius PinskasDovydas NarkusNerijus ŠliogerisElijus Vilimas
11 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ramūnas Kruopys
11
0
0
Dalius Pinskas
10
4
0
Dovydas Narkus
7
3
0
Nerijus Šliogeris
6
0
0
Elijus Vilimas
5
0
0
Mantas Razonas
3
0
0
Vitalijus Butko
3
1
0
Kasparas Karalis
3
0
0
Ernestas Albrikas
3
0
0
Edvardas Vlasovas
2
1
0
Aurimas Bugys
2
0
0
Vitalis Marozas
1
0
0
Remigijus Venckus
1
1
0
Igor Kyrlan
1
0
0
Elijus Pavlovas
0
0
0
Vitalijus Albrikas
0
1
0
Marius Narušis
0
0
0
Rokas Markauskas
0
0
0
Deividas Fiodorovas
0
1
0
Nerijus Čiuprinskas
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Arnoldas Kumšlys
0
0
0
Mindaugas Davidavičius
0
1
0
Elijus Klapatauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Jokūbas Eitutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
ELVITRANSA
0:5
KRUOPA
2
2018-05-03
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
ELVITRANSA
3
2018-05-08
ELVITRANSA
5:2
NAUTICA
4
2018-05-14
FK "JAKAI"
2:4
ELVITRANSA
5
2018-05-23
ELVITRANSA
1:1
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
6
2018-05-28
MEMEL
0:6
ELVITRANSA
7
2018-06-05
ELVITRANSA
4:3
AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-06-12
FOTOAPARATAS.LT
1:3
ELVITRANSA
9
2018-06-18
ELVITRANSA
3:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2018-06-28
FK "GRANATA"
2:2
ELVITRANSA
11
2018-07-26
ELVITRANSA
3:1
TITANIC-KFA
12
2018-07-31
KLAIPĖDA CITY
7:1
ELVITRANSA
13
2018-08-08
ELVITRANSA
1:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
14
2018-08-13
FC "SUOLIUKAS"
3:1
ELVITRANSA
15
2018-08-21
ELVITRANSA
5:1
FELIŪGA
16
2018-08-30
SAREMA
8:1
ELVITRANSA
17
2018-09-03
ELVITRANSA
2:4
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
18
2018-09-10
MEGLARAS
2:5
ELVITRANSA
19
2018-09-17
ELVITRANSA
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
20
2018-09-26
VAKARŲ FRONTAS
1:7
ELVITRANSA
21
2018-10-04
ELVITRANSA
3:0
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
3
2019-11-27
ELVITRANSA
-
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. FC SUOLIUKAS 2 4
4. KRANTONA 1 3
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 2 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0