KRUOPA
Logotipas
Informacija
11
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
35
TAŠKAI
52 (vid. 2.48)
ĮMUŠTA
58 (vid. 2.76)
PRALEISTA
-6
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovArtūras JanušasAndrej AfanasjevMartynas JankauskasLaurynas Norkus
11 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
11
2
0
Artūras Janušas
6
0
0
Andrej Afanasjev
5
0
0
Martynas Jankauskas
5
1
0
Laurynas Norkus
4
0
0
Audrius Šopis
4
1
0
Sergej Fiodorov
3
1
0
Aleksej Fedosejev
2
0
0
Nerijus Genupskis
2
0
0
Eduardas Davidonis
2
0
0
Vladimiras Molis
1
3
0
Liudvikas Valius
1
0
0
Vidas Dančenka
1
0
0
Oleg Vinogradov
0
0
0
Eugenijus Davidonis
0
0
0
Jevgenij Zaicev
0
0
0
Arūnas Arbatauskas
0
2
0
Saulius Mikalajūnas
0
0
0
Andrej Makov
0
0
0
Maksimas Melechinas
0
3
0
Henrikas Daublys
0
0
0
Martynas Norkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
ELVITRANSA
0:5
KRUOPA
2
2018-04-30
SPARTA
0:2
KRUOPA
3
2018-05-10
KRUOPA
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-05-14
NAUTICA
3:2
KRUOPA
5
2018-05-22
KRUOPA
1:2
FK "JAKAI"
6
2018-05-29
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
3:3
KRUOPA
7
2018-06-04
KRUOPA
2:0
MEMEL
8
2018-06-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:2
KRUOPA
9
2018-06-18
KRUOPA
2:1
FOTOAPARATAS.LT
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:5
KRUOPA
11
2018-07-23
KRUOPA
3:4
FK "GRANATA"
12
2018-08-02
TITANIC-KFA
0:3
KRUOPA
13
2018-08-06
KRUOPA
0:4
KLAIPĖDA CITY
14
2018-08-13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
8:2
KRUOPA
15
2018-08-20
KRUOPA
2:9
FC "SUOLIUKAS"
16
2018-08-27
FELIŪGA
3:4
KRUOPA
17
2018-09-06
KRUOPA
2:7
SAREMA
18
2018-09-17
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:1
KRUOPA
19
2018-09-20
KRUOPA
3:2
MEGLARAS
20
2018-09-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:3
KRUOPA
21
2018-10-03
KRUOPA
2:2
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai