KRUOPA
Logotipas
Informacija
11
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
35
TAŠKAI
52 (vid. 2.48)
ĮMUŠTA
58 (vid. 2.76)
PRALEISTA
-6
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovArtūras JanušasAndrej AfanasjevMartynas JankauskasLaurynas Norkus
11 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
11
2
0
Artūras Janušas
6
0
0
Andrej Afanasjev
5
0
0
Martynas Jankauskas
5
1
0
Laurynas Norkus
4
0
0
Audrius Šopis
4
1
0
Sergej Fiodorov
3
1
0
Aleksej Fedosejev
2
0
0
Nerijus Genupskis
2
0
0
Eduardas Davidonis
2
0
0
Vladimiras Molis
1
3
0
Liudvikas Valius
1
0
0
Vidas Dančenka
1
0
0
Oleg Vinogradov
0
0
0
Eugenijus Davidonis
0
0
0
Jevgenij Zaicev
0
0
0
Arūnas Arbatauskas
0
2
0
Saulius Mikalajūnas
0
0
0
Andrej Makov
0
0
0
Maksimas Melechinas
0
3
0
Henrikas Daublys
0
0
0
Martynas Norkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
ELVITRANSA
0:5
KRUOPA
2
2018-04-30
SPARTA
0:2
KRUOPA
3
2018-05-10
KRUOPA
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-05-14
NAUTICA
3:2
KRUOPA
5
2018-05-22
KRUOPA
1:2
FK "JAKAI"
6
2018-05-29
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
3:3
KRUOPA
7
2018-06-04
KRUOPA
2:0
MEMEL
8
2018-06-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:2
KRUOPA
9
2018-06-18
KRUOPA
2:1
FOTOAPARATAS.LT
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:5
KRUOPA
11
2018-07-23
KRUOPA
3:4
FK "GRANATA"
12
2018-08-02
TITANIC-KFA
0:3
KRUOPA
13
2018-08-06
KRUOPA
0:4
KLAIPĖDA CITY
14
2018-08-13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
8:2
KRUOPA
15
2018-08-20
KRUOPA
2:9
FC "SUOLIUKAS"
16
2018-08-27
FELIŪGA
3:4
KRUOPA
17
2018-09-06
KRUOPA
2:7
SAREMA
18
2018-09-17
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:1
KRUOPA
19
2018-09-20
KRUOPA
3:2
MEGLARAS
20
2018-09-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:3
KRUOPA
21
2018-10-03
KRUOPA
2:2
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
9
2019-01-23
KRUOPA
-
VAKARŲ FRONTAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. NAUTICA 6 9
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>