NAUTICA
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
38
TAŠKAI
69 (vid. 3.29)
ĮMUŠTA
62 (vid. 2.95)
PRALEISTA
7
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius GedgaudasKiril ČiupalovMaksim JegorovMantas ZubavičiusGerman Michno
15 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Gedgaudas
15
2
1
Kiril Čiupalov
10
4
0
Maksim Jegorov
9
2
0
Mantas Zubavičius
8
0
0
German Michno
5
3
0
Edmundas Gaigalas
4
4
0
Genadij Loginovič
4
0
0
Maksim Alilujev
4
0
0
Jurij Jeremejev
3
0
0
Mindaugas Kinčius
2
0
0
Renatas Mosejevas
1
0
0
Andrej Višnevskij
0
0
0
Artiom Korotjich
0
2
0
Timur Cyvaniuk
0
0
0
Kiril Iovov
0
0
0
Marius Stoukus
0
2
0
Aleksandr Vasiljev
0
0
0
Artiom Jerošenko
0
0
0
Igor Metelica
0
0
0
Eduard Fedorenko
0
0
0
Aleksej Lyskov
0
0
0
Romas Maciulevičius
0
0
0
Sergej Solovjov
0
0
1
Ilja Petrov
0
0
0
Robertas Poškus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Nerijus Kosmakov
1
1
0
Marsel Balasanov
1
0
0
Tomas Oleinikas
0
0
0
Artūras Ščerbakovas
0
0
0
Mark Rybakov
0
0
0
Egidijus Stalmokas
0
0
0
Mark Šin
0
0
0
Nikita Domnenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:0
NAUTICA
2
2018-05-02
NAUTICA
2:1
VAKARŲ FRONTAS
3
2018-05-08
ELVITRANSA
5:2
NAUTICA
4
2018-05-14
NAUTICA
3:2
KRUOPA
5
2018-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:3
NAUTICA
6
2018-05-30
SPARTA
3:6
NAUTICA
7
2018-06-05
NAUTICA
5:2
FK "JAKAI"
8
2018-06-11
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
2:4
NAUTICA
10
2018-06-26
AGLUONA-GARANT GROUP
2:2
NAUTICA
9
2018-07-04
NAUTICA
3:1
MEMEL
11
2018-07-24
NAUTICA
6:2
FOTOAPARATAS.LT
12
2018-07-30
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
NAUTICA
13
2018-08-08
NAUTICA
2:2
FK "GRANATA"
14
2018-08-16
TITANIC-KFA
4:10
NAUTICA
15
2018-08-22
NAUTICA
3:7
KLAIPĖDA CITY
16
2018-08-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
9:2
NAUTICA
17
2018-09-04
NAUTICA
0:3
FC "SUOLIUKAS"
18
2018-09-11
FELIŪGA
0:1
NAUTICA
19
2018-09-18
NAUTICA
0:3
SAREMA
20
2018-09-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8:0
NAUTICA
21
2018-10-02
NAUTICA
9:3
MEGLARAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai