MEMEL
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
19
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
20 (vid. 0.95)
ĮMUŠTA
111 (vid. 5.29)
PRALEISTA
-91
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romanas GudlekisEduard GaršanovRuslan AšurovTautvydas JonikasViktor Kukšinov
5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romanas Gudlekis
5
0
0
Eduard Garšanov
5
0
0
Ruslan Ašurov
3
0
0
Tautvydas Jonikas
2
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Artur Ustinov
1
0
0
Kęstas Ruzgys
1
0
0
Roman Fokin
1
0
0
Ilja Stepanenka
1
0
0
Valera Aliakin
0
1
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Mindaugas Kumšlys
0
0
0
Henrikas Bočkus
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitalij Čerkesas
0
1
0
Aleksandr Šipulia
0
0
0
Jevgenij Stork
0
0
0
Darius Kavaliauskas
0
0
0
Andrius Seniūnas
0
0
0
Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
Andrej Vorobjov
0
0
0
Stanislav Krupelnikov
0
0
0
Jaroslav Konkov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
SAREMA
5:0
MEMEL
2
2018-05-01
MEMEL
1:5
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2018-05-08
MEGLARAS
2:5
MEMEL
4
2018-05-16
MEMEL
1:8
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-05-21
VAKARŲ FRONTAS
7:0
MEMEL
6
2018-05-28
MEMEL
0:6
ELVITRANSA
7
2018-06-04
KRUOPA
2:0
MEMEL
8
2018-06-13
MEMEL
1:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
10
2018-06-25
MEMEL
2:9
FK "JAKAI"
9
2018-07-04
NAUTICA
3:1
MEMEL
11
2018-07-25
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
6:3
MEMEL
12
2018-08-02
SPARTA
3:1
MEMEL
13
2018-08-06
MEMEL
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
14
2018-08-14
FOTOAPARATAS.LT
2:0
MEMEL
15
2018-08-20
MEMEL
1:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
16
2018-08-29
FK "GRANATA"
5:0
MEMEL
17
2018-09-04
MEMEL
2:4
TITANIC-KFA
18
2018-09-12
KLAIPĖDA CITY
8:0
MEMEL
19
2018-09-21
MEMEL
0:11
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
20
2018-09-25
FC "SUOLIUKAS"
5:1
MEMEL
21
2018-10-02
MEMEL
0:4
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai