FOTOAPARATAS.LT
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
15
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
38 (vid. 1.81)
ĮMUŠTA
73 (vid. 3.48)
PRALEISTA
-35
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Paulius KučinskisArtūras IljinasArminas ElkimavičiusTadas DirgėlasAleksandras Ivanovas
10 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Paulius Kučinskis
10
0
0
Artūras Iljinas
4
1
0
Arminas Elkimavičius
4
0
0
Tadas Dirgėlas
3
1
0
Aleksandras Ivanovas
3
1
0
Rolandas Vitkus
2
0
0
Dainius Žvirblis
2
1
0
Romualdas Žukauskas
2
1
0
Vitalis Bieliauskas
2
0
0
Vilius Zakalskis
1
0
0
Martynas Širvinskas
1
0
0
Nerijus Dumša
1
1
0
Donatas Pancerovas
1
0
0
Justas Poviliūnas
0
0
0
Karolis Daugėla
0
0
0
Mindaugas Vaišys
0
0
0
Karolis Jocys
0
0
0
Gediminas Petrikas
0
0
0
Modestas Gedrimas
0
0
0
Aleksas Nazarovas
0
0
0
Dainius Šablinskas
0
0
0
Aleksandr Fiodorov
0
1
0
Martynas Žemaitis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
FC "SUOLIUKAS"
9:1
FOTOAPARATAS.LT
2
2018-05-02
FOTOAPARATAS.LT
1:4
FELIŪGA
3
2018-05-09
SAREMA
7:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2018-05-15
FOTOAPARATAS.LT
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2018-05-21
MEGLARAS
3:2
FOTOAPARATAS.LT
6
2018-05-31
FOTOAPARATAS.LT
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2018-06-12
FOTOAPARATAS.LT
1:3
ELVITRANSA
9
2018-06-18
KRUOPA
2:1
FOTOAPARATAS.LT
10
2018-06-25
FOTOAPARATAS.LT
0:3
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-07-04
VAKARŲ FRONTAS
2:2
FOTOAPARATAS.LT
11
2018-07-24
NAUTICA
6:2
FOTOAPARATAS.LT
12
2018-07-31
FOTOAPARATAS.LT
2:5
FK "JAKAI"
13
2018-08-08
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
5:0
FOTOAPARATAS.LT
14
2018-08-14
FOTOAPARATAS.LT
2:0
MEMEL
15
2018-08-21
AGLUONA-GARANT GROUP
0:6
FOTOAPARATAS.LT
16
2018-08-30
SPARTA
3:3
FOTOAPARATAS.LT
17
2018-09-03
FOTOAPARATAS.LT
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
18
2018-09-13
FK "GRANATA"
3:0
FOTOAPARATAS.LT
19
2018-09-20
FOTOAPARATAS.LT
7:4
TITANIC-KFA
20
2018-09-26
KLAIPĖDA CITY
6:2
FOTOAPARATAS.LT
21
2018-10-05
FOTOAPARATAS.LT
2:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai