FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
33
TAŠKAI
63 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
46 (vid. 2.19)
PRALEISTA
17
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasArtūras JakovenkaArtūras KumpisNerijus PaulauskasEvaldas Karpavičius
14 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Jonušas
14
0
0
Artūras Jakovenka
9
0
0
Artūras Kumpis
8
0
0
Nerijus Paulauskas
6
0
0
Evaldas Karpavičius
6
1
0
Kęstutis Ivaškevičius
6
1
0
Titas Mikelis
5
2
0
Evaldas Misiūnas
3
1
0
Marius Lotužis
2
1
0
Dalius Nikartas
2
0
0
Linas Šmaižys
1
1
0
Danius Jankus
1
0
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Aurimas Žiaušys
0
0
0
Šarūnas Badaras
0
0
0
Harijus Uselis
0
0
0
Andrius Rakauskas
0
0
0
Paulius Jankauskas
0
0
0
Vilius Domarkas
0
0
0
Ramūnas Gracas
0
1
0
Dangirdas Žilinskas
0
0
0
Egidijus Martinkus
0
0
0
Vitalijus Taraškevičius
0
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
Dalius Tomkevičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dmitrij Šurajev
0
1
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-24
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2
2018-05-03
FK "GRANATA"
0:4
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
3
2018-05-07
FC "SUOLIUKAS"
4:2
FK "GRANATA"
4
2018-05-14
FK "GRANATA"
1:2
FELIŪGA
5
2018-05-24
SAREMA
2:1
FK "GRANATA"
6
2018-05-31
FK "GRANATA"
2:2
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2018-06-07
MEGLARAS
2:11
FK "GRANATA"
8
2018-06-14
FK "GRANATA"
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2018-06-28
FK "GRANATA"
2:2
ELVITRANSA
9
2018-07-19
VAKARŲ FRONTAS
0:3
FK "GRANATA"
11
2018-07-23
KRUOPA
3:4
FK "GRANATA"
12
2018-08-02
FK "GRANATA"
3:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
13
2018-08-08
NAUTICA
2:2
FK "GRANATA"
14
2018-08-16
FK "GRANATA"
0:2
FK "JAKAI"
15
2018-08-21
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
4:1
FK "GRANATA"
16
2018-08-29
FK "GRANATA"
5:0
MEMEL
17
2018-09-04
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
FK "GRANATA"
18
2018-09-13
FK "GRANATA"
3:0
FOTOAPARATAS.LT
19
2018-09-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
FK "GRANATA"
20
2018-09-27
FK "GRANATA"
3:2
SPARTA
21
2018-10-04
TITANIC-KFA
4:6
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai