SPARTA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
47 (vid. 2.24)
ĮMUŠTA
75 (vid. 3.57)
PRALEISTA
-28
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasArvydas TriznoArtūras BytautasArtūras MosejevasAleksandr Rybakov
15 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
15
0
0
Arvydas Trizno
7
0
0
Artūras Bytautas
5
0
0
Artūras Mosejevas
4
0
0
Aleksandr Rybakov
3
0
0
Denis Budajev
3
2
0
Arnoldas Liutika
2
0
0
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Vilius Ignatavičius
1
0
0
Marius Bukauskas
1
1
0
Žygimantas Grušas
1
0
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Kęstutis Strainys
0
0
0
Ramūnas Ruibys
0
0
0
Nikolaj Beliak
0
0
0
Mindaugas Urbė
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Paulius Štaraitis
0
0
0
Genadij Michadarkin
0
0
0
Žilvinas Jukna
0
0
0
Tomas Levickis
0
0
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Valerijus Žukovas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Robertas Žižys
1
0
0
Ernestas Razonas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
TITANIC-KFA
1:2
SPARTA
2
2018-04-30
SPARTA
0:2
KRUOPA
3
2018-05-10
KLAIPĖDA CITY
11:0
SPARTA
4
2018-05-17
SPARTA
5:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-05-24
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
8:2
SPARTA
6
2018-05-30
SPARTA
3:6
NAUTICA
7
2018-06-07
FC "SUOLIUKAS"
3:3
SPARTA
8
2018-06-12
SPARTA
2:9
FK "JAKAI"
9
2018-06-21
FELIŪGA
3:6
SPARTA
10
2018-06-27
SPARTA
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
12
2018-08-02
SPARTA
3:1
MEMEL
13
2018-08-09
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:3
SPARTA
14
2018-08-14
SPARTA
2:4
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2018-08-20
MEGLARAS
1:4
SPARTA
16
2018-08-30
SPARTA
3:3
FOTOAPARATAS.LT
17
2018-09-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
SPARTA
18
2018-09-10
SPARTA
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
19
2018-09-18
VAKARŲ FRONTAS
0:3
SPARTA
20
2018-09-27
FK "GRANATA"
3:2
SPARTA
11
2018-09-28
SAREMA
3:0
SPARTA
21
2018-10-04
ELVITRANSA
3:0
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai