SPARTA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
47 (vid. 2.24)
ĮMUŠTA
75 (vid. 3.57)
PRALEISTA
-28
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasArvydas TriznoArtūras BytautasArtūras MosejevasAleksandr Rybakov
15 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilius Čižauskas
15
0
0
Arvydas Trizno
7
0
0
Artūras Bytautas
5
0
0
Artūras Mosejevas
4
0
0
Aleksandr Rybakov
3
0
0
Denis Budajev
3
2
0
Arnoldas Liutika
2
0
0
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Vilius Ignatavičius
1
0
0
Marius Bukauskas
1
1
0
Žygimantas Grušas
1
0
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Kęstutis Strainys
0
0
0
Ramūnas Ruibys
0
0
0
Nikolaj Beliak
0
0
0
Mindaugas Urbė
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Paulius Štaraitis
0
0
0
Genadij Michadarkin
0
0
0
Žilvinas Jukna
0
0
0
Tomas Levickis
0
0
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Valerijus Žukovas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Robertas Žižys
1
0
0
Ernestas Razonas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
TITANIC-KFA
1:2
SPARTA
2
2018-04-30
SPARTA
0:2
KRUOPA
3
2018-05-10
KLAIPĖDA CITY
11:0
SPARTA
4
2018-05-17
SPARTA
5:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-05-24
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
8:2
SPARTA
6
2018-05-30
SPARTA
3:6
NAUTICA
7
2018-06-07
FC "SUOLIUKAS"
3:3
SPARTA
8
2018-06-12
SPARTA
2:9
FK "JAKAI"
9
2018-06-21
FELIŪGA
3:6
SPARTA
10
2018-06-27
SPARTA
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
12
2018-08-02
SPARTA
3:1
MEMEL
13
2018-08-09
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:3
SPARTA
14
2018-08-14
SPARTA
2:4
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2018-08-20
MEGLARAS
1:4
SPARTA
16
2018-08-30
SPARTA
3:3
FOTOAPARATAS.LT
17
2018-09-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
SPARTA
18
2018-09-10
SPARTA
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
19
2018-09-18
VAKARŲ FRONTAS
0:3
SPARTA
20
2018-09-27
FK "GRANATA"
3:2
SPARTA
11
2018-09-28
SAREMA
3:0
SPARTA
21
2018-10-04
ELVITRANSA
3:0
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. KLAIPĖDA CITY 19 40
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 19 24
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
15. VAKARŲ FRONTAS 18 21
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 19 9
18. MEMEL 19 9
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai