ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
19
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
19 (vid. 0.90)
ĮMUŠTA
116 (vid. 5.52)
PRALEISTA
-97
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Matas VinkusGabrielius JasasVadim MarčenkovIgor BavinovMagomed Alisultanov
3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Matas Vinkus
3
0
0
Gabrielius Jasas
3
0
0
Vadim Marčenkov
2
0
0
Igor Bavinov
1
0
0
Magomed Alisultanov
1
0
0
Jokūbas Pajarskas
1
1
0
Paulius Naujokas
1
0
0
Paulius Baranauskas
1
0
0
Petras Gaubys
1
0
0
Vilius Šiožinys
1
0
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Deividas Soraka
0
1
0
Aloyzas Stonkus
0
0
0
Maksim Sharametau
0
0
0
Simonas Bražionis
0
0
0
Rimvydas Mankus
0
0
0
Julius Jakas
0
0
0
Ilja Nikolajev
0
0
0
Deividas Šidlauskas
0
0
0
Gintaras Tretjakovas
0
1
0
Dovydas Pajarskas
0
0
0
Sergej Katasonov
0
0
0
Karolis Jocys
0
0
0
Jurij Balachoncev
0
0
0
Vitold Dvorkov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Airidas Tunevič
2
1
0
Narek Badojan
1
0
0
Paulius Žukovas
1
0
0
Tomas Mikalauskas
0
0
0
Viktoras Venslovas
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Aurelijus Tunėvič
0
0
0
Gevorg Sahakyan
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-05-01
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
FC "SUOLIUKAS"
3
2018-05-07
FELIŪGA
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-05-16
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
SAREMA
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:0
MEGLARAS
7
2018-06-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2018-06-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:2
VAKARŲ FRONTAS
9
2018-06-18
ELVITRANSA
3:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
10
2018-06-25
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2:5
KRUOPA
11
2018-07-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
8:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
12
2018-07-30
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
NAUTICA
13
2018-08-06
FK "JAKAI"
4:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
14
2018-08-14
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
15
2018-08-20
MEMEL
1:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
16
2018-08-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
17
2018-09-03
FOTOAPARATAS.LT
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
18
2018-09-10
SPARTA
3:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
19
2018-09-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:7
FK "GRANATA"
20
2018-09-24
TITANIC-KFA
11:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
21
2018-10-05
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
0:9
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai