2018-04-26, 1 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FC "SUOLIUKAS" 9:1 FOTOAPARATAS.LT
(4:0)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
FOTOAPARATAS.LT
Simas Kaušas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Stanislavas Normantas
Artiom Drozdov
Tomas Šniauka
Sergej Smyslov
14 min. 1:0
Andrej Smyslov
16 min. 2:0
Stanislavas Normantas
18 min. 3:0
Stanislavas Normantas
19 min. 4:0
Stanislavas Normantas
42 min. 5:0
Andrej Smyslov
44 min. 6:0
46 min. 6:1
Vilius Zakalskis
Stanislavas Normantas
48 min. 7:1
Sergej Smyslov
52 min. 8:1
Edgar Dorogavcev
59 min. 9:1
Dainius Žvirblis
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Vilius Zakalskis
Justas Poviliūnas
Karolis Daugėla
Mindaugas Vaišys
Artūras Iljinas
Martynas Širvinskas
Paulius Kučinskis
Karolis Jocys
Vitalis Bieliauskas
Donatas Pancerovas
Aleksas Nazarovas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai