2018-09-20, 19 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Simas Kaušas
FOTOAPARATAS.LT 7:4 TITANIC-KFA
(4:2)
FOTOAPARATAS.LT
Rungtynių eiga
TITANIC-KFA
Karolis Daugėla
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Artūras Iljinas
Martynas Širvinskas
Paulius Kučinskis
Romualdas Žukauskas
Vitalis Bieliauskas
Nerijus Dumša
Donatas Pancerovas
Aleksandr Fiodorov
Arminas Elkimavičius
Arminas Elkimavičius
1 min. 1:0
Arminas Elkimavičius
17 min. 2:0
Paulius Kučinskis
21 min. 3:0
Paulius Kučinskis
23 min. 4:0
25 min. 4:1
Maksim Nevolia
26 min. 4:2
Rolandas Uznys
Paulius Kučinskis
34 min. 5:2
35 min. 5:3
Aleksandr Fiodorov
38 min. 5:4
Jegor Jaroslavskij
Artūras Iljinas
48 min. 6:4
Artūras Iljinas
56 min. 7:4
Vasilij Nevolia
Maksim Nevolia
Aleksandr Fiodorov
Dominykas Liutkus
Maksim Jefišov
Rolandas Uznys
Jegor Jaroslavskij
Mark Šin
Ivan Krivko
Artur Krivko

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ivan Krivko.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai