2018-04-24, 1 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
MEGLARAS 1:9 FK "JAKAI"
(1:4)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
FK "JAKAI"
Georgij Štukov
Mindaugas Drąsutis
Artūras Stučys
Vygandas Burškys
Nerijus Butkus
Laurynas Vilkas
Žydrūnas Janavičius
Sijandas Plečkaitis
Pavel Siljanov
5 min. 0:1
Romanas Zabalotnas
14 min. 0:2
Modestas Kuisys
16 min. 0:3
Martynas Vėlyvis
20 min. 0:4
Aurimas Tunaitis
Žydrūnas Janavičius
24 min. 1:4
35 min. 1:5
Paulius Kriščiūnas
41 min. 1:6
Giedrius Kurpeikis
49 min. 1:7
Paulius Kriščiūnas
51 min. 1:8
Martynas Vėlyvis
56 min. 1:9
Jevgenij Bulbenkov
Artur Novičenko
Paulius Kriščiūnas
Vilmantas Milius
Aurimas Tunaitis
Romanas Zabalotnas
Modestas Kuisys
Artūras Valatkevičius
Jevgenij Bulbenkov
Teodoras Padagas
Giedrius Kurpeikis
Laisvydas Žalpys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0