2018-06-26, 10 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
AGLUONA-GARANT GROUP 2:2 NAUTICA
(0:2)
AGLUONA-GARANT GROUP
Rungtynių eiga
NAUTICA
Mindaugas Liutkus
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Mindaugas Jasas
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
VidmantasPalubinskas
Ignas Kvedaras
Tomas Navardauskas
Kęstutis Putys
14 min. 0:1
Marsel Balasanov
30 min. 0:2
Kiril Čiupalov
Tomas Petraška
56 min. 1:2
Vidmantas Kemzūra
59 min. 2:2
Artiom Korotjich
Sergej Solovjov
German Michno
Andrej Višnevskij
Edmundas Gaigalas
Kiril Čiupalov
Mindaugas Kinčius
Maksim Jegorov
Aleksandr Vasiljev
Mantas Zubavičius
Marsel Balasanov
Aleksej Lyskov
Andrius Gedgaudas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kiril Čiupalov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0