KRANTONA
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
65 (vid. 7.22)
ĮMUŠTA
26 (vid. 2.89)
PRALEISTA
39
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erikas VainorasDeividas LukošiusDonatas SurblysPaulius JuškaAidas Capas
18 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Erikas Vainoras
18
0
0
  Deividas Lukošius
15
1
0
  Donatas Surblys
10
0
0
  Paulius Juška
7
0
0
  Aidas Capas
5
0
0
  Vytautas Kurmis
4
0
0
  Arnoldas Nausėdas
4
0
0
  Tadas Norbutas
4
0
0
  Neilas Urba
2
1
0
  Ernestas Grudys
2
0
0
  Karolis Inta
2
1
0
  Gerardas Žukauskas
0
0
0
  Paulius Ruseckas
0
0
0
  Simonas Juška
0
0
0
  Tomas Dombrauskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
KRANTONA
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2018-11-19
KELPA
1:7
KRANTONA
3
2018-11-25
KRANTONA
11:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
KRANTONA
5
2018-12-10
KRANTONA
6:4
FK "ŽEBENKŠTIS"
6
2019-01-06
KLAIPĖDA CITY
2:1
KRANTONA
7
2019-01-11
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:7
KRANTONA
8
2019-01-14
KRANTONA
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
9
2019-01-22
SAREMA
7:9
KRANTONA
Finalas
2019-02-09
KRANTONA
7:2
KLAIPĖDA CITY
Pusfinalis
2019-02-04
KRANTONA
5:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0