KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
63 (vid. 7.00)
ĮMUŠTA
32 (vid. 3.56)
PRALEISTA
31
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Algimantas BačianskisAndrius MarcinkevičiusAurimas SkurdelisTomas TamošauskasSkirmantas Rakauskas
9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Algimantas Bačianskis
9
0
0
  Andrius Marcinkevičius
8
0
0
  Tomas Tamošauskas
8
0
0
  Aurimas Skurdelis
8
0
0
  Skirmantas Rakauskas
7
1
0
  Justas Raziūnas
6
0
0
  Gvidas Juška
3
0
0
  Edgaras Drąsutis
3
2
0
  Paulius Lotužys
3
0
0
  Dangirdas Žilinskas
2
0
0
  Martynas Draukšas
1
0
0
  Marsel Balasanov
1
0
0
  Audrius Tolis
1
0
0
  Jurij Jeremejev
0
0
0
  Edmundas Zakaras
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Ernestas Razonas
0
0
0
  Marius Stonkus
0
0
0
  Ainis Vilavičius
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2018-11-20
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10:4
SAREMA
3
2018-11-26
KELPA
0:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2018-12-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:4
KRANTONA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2018-12-17
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-16
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
1:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2019-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:3
FK "ŽEBENKŠTIS"
del III vietos
2019-02-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

21.10
9 turas
FK SMK - FELIŪGA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. NAUTICA 9 13
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
8. FK SMK 8 12
9. FC "SUOLIUKAS" 8 11
10. FK "GRANATA" 8 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 7 13
4. MEMEL 7 7
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015