KLAIPĖDA CITY
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
60 (vid. 6.67)
ĮMUŠTA
28 (vid. 3.11)
PRALEISTA
32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij GolubčianskijDonatas StankevičiusArtiom DrozdovGerman JezerskijAndrius Jotko
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jevgenij Golubčianskij
11
0
0
  Donatas Stankevičius
10
0
0
  Artiom Drozdov
9
0
0
  Vladislav Kučerov
8
0
0
  Andrius Jotko
8
0
0
  German Jezerskij
8
0
0
  Justas Adamas
7
0
0
  Dovydas Zakrevskij
5
0
0
  Vitalij Gurejev
5
0
0
  Mantas Perepliotovas
1
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Dovydas Norbutas
0
0
0
  Denis Mišin
0
0
0
  Denis Kirilenko
0
0
0
  Aurimas Barsteika
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Volodymir Maksimenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS"
6:7
KLAIPĖDA CITY
2
2018-11-23
KLAIPĖDA CITY
3:2
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3
2018-11-27
SAREMA
3:9
KLAIPĖDA CITY
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY
8:5
KELPA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2019-01-06
KLAIPĖDA CITY
2:1
KRANTONA
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
9
2019-01-21
KLAIPĖDA CITY
9:3
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Finalas
2019-02-09
KRANTONA
7:2
KLAIPĖDA CITY
Ketvirtfinalis
2019-01-30
KLAIPĖDA CITY
7:4
KELPA
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
ELVITRANSA - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
18 turas.

21.10
PORT MARE - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 19 43
5. KLAIPĖDA CITY 19 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. VAKARŲ FRONTAS 19 24
14. FELIŪGA 19 24
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
16. MOSĖDIS 19 9
17. MEMEL 19 9
18. FOTOAPARATAS.LT 19 8
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai