KLAIPĖDA CITY
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
60 (vid. 6.67)
ĮMUŠTA
28 (vid. 3.11)
PRALEISTA
32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij GolubčianskijDonatas StankevičiusArtiom DrozdovGerman JezerskijAndrius Jotko
11 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jevgenij Golubčianskij
11
0
0
  Donatas Stankevičius
10
0
0
  Artiom Drozdov
9
0
0
  Vladislav Kučerov
8
0
0
  Andrius Jotko
8
0
0
  German Jezerskij
8
0
0
  Justas Adamas
7
0
0
  Dovydas Zakrevskij
5
0
0
  Vitalij Gurejev
5
0
0
  Mantas Perepliotovas
1
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Dovydas Norbutas
0
0
0
  Denis Mišin
0
0
0
  Denis Kirilenko
0
0
0
  Aurimas Barsteika
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Volodymir Maksimenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "ŽEBENKŠTIS"
6:7
KLAIPĖDA CITY
2
2018-11-23
KLAIPĖDA CITY
3:2
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3
2018-11-27
SAREMA
3:9
KLAIPĖDA CITY
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY
8:5
KELPA
5
2018-12-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
6
2019-01-06
KLAIPĖDA CITY
2:1
KRANTONA
7
2019-01-08
KLAIPĖDA CITY
16:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:3
KLAIPĖDA CITY
9
2019-01-21
KLAIPĖDA CITY
9:3
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Finalas
2019-02-09
KRANTONA
7:2
KLAIPĖDA CITY
Ketvirtfinalis
2019-01-30
KLAIPĖDA CITY
7:4
KELPA
Pusfinalis
2019-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:5
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0