PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
40 (vid. 5.00)
ĮMUŠTA
42 (vid. 5.25)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasIgnas TamašauskasRobertas VėževičiusMarius ValskisEdvinas Razutis
9 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
9
1
0
  Ignas Tamašauskas
9
0
0
  Robertas Vėževičius
5
1
0
  Marius Valskis
5
0
0
  Edvinas Razutis
3
3
0
  Irmantas Medutis
2
0
0
  Artūras Mosejevas
2
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Kostas Skarbalius
1
2
0
  Bartas Butinas
1
0
0
  Gediminas Jackus
1
1
0
  Mindaugas Bielskis
0
0
0
  Andrius Paulauskas
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Karolis Norvilas
0
0
0
  Valdas Žalneravičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Aurimas Peištaras
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
KRANTONA
4:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:8
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
2018-12-03
FK "ŽEBENKŠTIS"
5:7
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2018-12-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5:9
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
5
2018-12-16
SAREMA
3:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KELPA
7
2019-01-10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2019-01-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
9
2019-01-20
20.30
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
-
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. NAUTICA 6 9
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>