FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
44 (vid. 4.89)
ĮMUŠTA
52 (vid. 5.78)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras VoitechovskisMartynas VelyvisAlmantas EidėjusDovydas ŠaulysJustas Milius
14 įvarč.10 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgaras Voitechovskis
14
1
0
  Martynas Velyvis
10
3
0
  Dovydas Šaulys
4
0
0
  Almantas Eidėjus
4
0
0
  Vilius Jurčius
3
2
0
  Justas Milius
3
0
0
  Bronius Jašinskas
2
0
0
  Giedrius Kurpeikis
2
0
0
  Lukas Nedzinskas
1
1
0
  Gintautas Ramonas
0
0
0
  Tadas Kazlauskas
0
2
0
  Audrius Sutkus
0
0
0
  Modestas Norkevičius
0
1
0
  Genadijus Kavunenka
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-14
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
11:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
2
2018-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:8
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
3
2018-11-25
KRANTONA
11:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
4
2018-12-05
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
7:5
FK "ŽEBENKŠTIS"
5
2018-12-14
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
7:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
6
2018-12-21
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
2:7
SAREMA
7
2019-01-06
KELPA
6:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
8
2019-01-16
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
1:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2019-01-21
KLAIPĖDA CITY
9:3
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0