FC "SUOLIUKAS"
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
32 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
24 (vid. 4.00)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas GenčiusEdgar DorogavcevAnton AnanjevAndrej SmyslovŽygimantas Šakys
11 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Šarūnas Genčius
11
0
0
  Edgar Dorogavcev
8
1
0
  Anton Ananjev
4
1
0
  Andrej Smyslov
2
0
2
  Žygimantas Šakys
2
0
0
  Donatas Žičkus
2
0
0
  Vilius Mišeika
1
0
0
  Arvydas Dapkus
1
0
0
  Tomas Šniauka
1
1
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Viktor Zujev
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Donatas Montvidas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Rezultatas
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS"
3:2
KFA AKADEMIJA-DITUVA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC
5:6
FC "SUOLIUKAS"
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS"
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-14
MEMEL
3:10
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS"
6:4
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-01-07
KRUOPA
5:3
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
8
2019-01-17
21.00
FC "SUOLIUKAS"
-
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
9
2019-01-25
21.00
STOGANDRA
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. NAUTICA 6 9
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>