KLAIPĖDOS POLICIJA
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
21 (vid. 3.50)
ĮMUŠTA
53 (vid. 8.83)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas KriščiūnasRomualdas RulevičiusRemigijus VenckusEvaldas MagdušauskasArnas Vaseris
8 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Justas Kriščiūnas
8
0
0
  Evaldas Magdušauskas
3
2
0
  Romualdas Rulevičius
3
0
0
  Remigijus Venckus
3
0
0
  Arnas Vaseris
2
1
0
  Ramūnas Šideikis
1
0
0
  Linas Ušinskas
1
0
0
  Mantas Elzbergas
0
0
0
  Artūras Kačauskas
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0
  Edmundas Navickas
0
0
0
  Mindaugas Vaškys
0
0
0
  Vaidas Valickas
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Paulius Garbenis
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Viktoras Stepanovas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Julius Prušinskas
0
0
0
  Modestas Kuisys
0
0
0
  Artūras Žilinskas
0
0
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Edmundas Lukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-13
FK "GRANATA"
11:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2018-11-22
NAUTICA
7:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2018-12-03
KLAIPĖDOS POLICIJA
3:9
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS
14:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:8
KLAIPĖDA CITY B
7
2019-01-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:2
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
8
2019-01-18
20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA
-
SPARTA
9
2019-01-22
21.00
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
-
KLAIPĖDOS POLICIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. NAUTICA 6 9
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>