EDM STATYBA-SENDVARIS
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
54 (vid. 7.71)
ĮMUŠTA
38 (vid. 5.43)
PRALEISTA
16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Benas AlseikaRobertas GudasKarolis TendysGvidas LeliukasTadas Jurkus
11 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Benas Alseika
11
2
0
  Robertas Gudas
9
0
0
  Karolis Tendys
9
1
0
  Gvidas Leliukas
6
1
0
  Ugnius Petrikas
5
0
0
  Tadas Jurkus
5
1
0
  Egidijus Ragainis
4
1
0
  Mindaugas Seminavičius
2
0
0
  Nedas Kneita
1
1
0
  Martynas Matūza
0
0
0
  Deividas Zaleskis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:6
KRUOPA
2
2018-11-23
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4:11
EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2018-11-27
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:8
STOGANDRA
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS"
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:11
KFA AKADEMIJA-DITUVA
6
2018-12-16
LCC MOOSE FC
2:10
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2019-01-15
EDM STATYBA-SENDVARIS
14:3
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
9
2019-01-24
21.00
AGLUONA-GARANT GROUP
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. NAUTICA 6 9
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>