KLAIPĖDOS UOSTAS
9
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
57 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
51 (vid. 2.68)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Orestas AbramavičiusTadas JaugelavičiusMindaugas TilvikasJurijus KurbangalijevasRobertas Baltuonė
8 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Orestas Abramavičius
8
0
0
  Tadas Jaugelavičius
8
1
0
  Mindaugas Tilvikas
5
2
0
  Jurijus Kurbangalijevas
5
0
0
  Robertas Baltuonė
4
0
0
  Žydrūnas Karpis
4
0
0
  Egidijus Bucevičius
4
0
0
  Andrius Vaitonis
4
0
0
  Gerdas Kančelskis
4
0
0
  Andrius Piekus
3
0
0
  Stasys Brazauskas
3
0
0
  Robertas Kratavičius
2
0
0
  Eimantas Rudavičius
1
0
0
  Valerijus Žukovas
1
0
0
  Egidijus Šakys
1
0
0
  Almantas Mickus
0
0
1
  Žilvinas Grėbliūnas
0
0
0
  Gediminas Norkevičius
0
0
0
  Mantas Mažionis
0
0
0
  Antanas Navickas
0
0
0
  Jurij Timanov
0
0
0
  Tadas Nikontas
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Gintaras Merkevičius
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Vainora
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2019-05-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-05-16
MEGLARAS
2:8
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2019-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:3
FOTOAPARATAS.LT
6
2019-05-30
MOSĖDIS
1:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2019-06-05
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:0
ELVITRANSA
8
2019-06-10
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA
10
2019-07-03
PORT MARE
4:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
11
2019-07-24
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:0
MEMEL
12
2019-07-29
SAREMA
9:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
13
2019-08-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:1
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
14
2019-08-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
15
2019-08-22
KLAIPĖDOS UOSTAS
6:3
KRUOPA
16
2019-08-29
FK "GRANATA"
4:3
KLAIPĖDOS UOSTAS
17
2019-09-04
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:3
FELIŪGA
18
2019-09-12
FC "SUOLIUKAS"
2:2
KLAIPĖDOS UOSTAS
19
2019-09-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
0:7
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai