AGLUONA-GARANT GROUP
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
27 (vid. 1.80)
ĮMUŠTA
101 (vid. 6.73)
PRALEISTA
-74
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius ArbačiauskasEimantas ŠeškevičiusKęstas PutysAndrius IvanovasGytis Ragauskas
6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Arbačiauskas
6
0
0
  Eimantas Šeškevičius
3
1
0
  Kęstas Putys
3
0
0
  Andrius Ivanovas
3
0
0
  Gytis Ragauskas
3
0
0
  Paulius Baranauskas
2
0
0
  Eimantas Paulikas
2
0
0
  Tomas Petraška
1
2
0
  Ignas Kvedaras
1
0
0
  Valdas Valančius
1
0
0
  Mantas Česnakas
1
1
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Vidmantas Kemzūra
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Algirdas Gudkovas
0
0
0
  Kęstutis Šidlauskas
0
0
0
  Harijus Uselis
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Ovidijus Jakubaitis
0
0
0
  Gražvydas Šimkus
0
0
0
  Tomas Latauskas
0
0
0
  Benas Dziena
0
0
0
  Saulius Zlotnikovas
0
0
0
  Vaidas Liutkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Ivan Bozok
0
0
0
  Andrius Nekrevičius
0
0
0
  Rolandas Rudzevičius
0
0
0
  Renaldas Ševčenko
0
0
0
  Žilvinas Ribaltavičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (15)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS"
10:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2019-04-29
AGLUONA-GARANT GROUP
2:4
KLAIPĖDOS UOSTAS
3
2019-05-06
KLAIPĖDA CITY
13:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2019-05-13
VAKARŲ FRONTAS
7:3
AGLUONA-GARANT GROUP
5
2019-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2019-05-29
MEGLARAS
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
7
2019-06-05
AGLUONA-GARANT GROUP
1:3
FOTOAPARATAS.LT
8
2019-06-13
MOSĖDIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
9
2019-06-18
AGLUONA-GARANT GROUP
0:7
ELVITRANSA
10
2019-06-26
FK "VS-JONUŠAI"
7:1
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2019-07-22
AGLUONA-GARANT GROUP
5:6
NAUTICA
12
2019-08-01
PORT MARE
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
13
2019-08-06
AGLUONA-GARANT GROUP
5:3
MEMEL
14
2019-08-15
SAREMA
6:2
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2019-08-19
AGLUONA-GARANT GROUP
3:5
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
16
2019-08-26
21.10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
AGLUONA-GARANT GROUP

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 15 42
2. SAREMA 15 34
3. FK "GRANATA" 15 34
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 15 34
5. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
6. KLAIPĖDA CITY 15 31
7. FC "SUOLIUKAS" 15 30
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 15 28
9. NAUTICA 15 26
10. KRUOPA 15 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 15 18
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 15 9
17. MEMEL 15 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. MEGLARAS 15 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai