FK "VS-JONUŠAI"
13
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
67 (vid. 3.53)
ĮMUŠTA
33 (vid. 1.74)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas TamašauskasJustas KriščiūnasArnas VaserisTautvydas DrungilasArtūras Lenkšas
15 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ignas Tamašauskas
15
0
0
  Justas Kriščiūnas
9
0
1
  Arnas Vaseris
7
1
0
  Tautvydas Drungilas
5
1
0
  Artūras Lenkšas
4
1
1
  Rokas Domarkas
4
1
0
  Osvaldas Bieliauskis
3
0
0
  Rokas Vitkauskas
3
1
0
  Darius Petrošius
3
0
0
  Regimantas Raštutis
2
0
0
  Laurynas Gedmintas
2
0
0
  Mindaugas Bitinas
2
0
0
  Artūras Valatkevičius
1
5
0
  Donatas Puplauskas
1
0
0
  Simonas Alsys
1
0
0
  Laisvydas Žalpys
1
0
0
  Aurimas Norkus
0
0
0
  Edgaras Račkauskas
0
1
0
  Orestas Remeika
0
0
0
  Artūras Beizakas
0
0
0
  Vytas Ruškys
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Deividas Stalmokas
0
0
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0
  Arnas Dumbrauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Matas Ilginis
2
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
SAREMA
3:2
FK "VS-JONUŠAI"
2
2019-05-01
FK "VS-JONUŠAI"
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2019-05-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:3
FK "VS-JONUŠAI"
4
2019-05-15
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
KRUOPA
5
2019-05-20
FK "GRANATA"
1:5
FK "VS-JONUŠAI"
6
2019-05-27
FK "VS-JONUŠAI"
1:0
FELIŪGA
7
2019-06-04
FC "SUOLIUKAS"
0:4
FK "VS-JONUŠAI"
8
2019-06-10
FK "VS-JONUŠAI"
2:1
KLAIPĖDOS UOSTAS
9
2019-06-17
KLAIPĖDA CITY
3:1
FK "VS-JONUŠAI"
10
2019-06-26
FK "VS-JONUŠAI"
7:1
AGLUONA-GARANT GROUP
11
2019-07-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:4
FK "VS-JONUŠAI"
12
2019-08-01
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
MEGLARAS
13
2019-08-06
FOTOAPARATAS.LT
2:5
FK "VS-JONUŠAI"
14
2019-08-13
FK "VS-JONUŠAI"
9:1
MOSĖDIS
15
2019-08-19
ELVITRANSA
2:0
FK "VS-JONUŠAI"
16
2019-08-26
VAKARŲ FRONTAS
1:4
FK "VS-JONUŠAI"
17
2019-09-09
FK "VS-JONUŠAI"
2:3
NAUTICA
19
2019-09-16
FK "VS-JONUŠAI"
7:0
MEMEL
18
2019-09-19
FK "VS-JONUŠAI"
2:6
PORT MARE

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-1 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

20.30
KRUOPA - SPARTA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. KRUOPA 8 9
9. SPARTA 8 7
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
4. LCC MOOSE FC 9 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 8 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai