FC "SUOLIUKAS"
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
65 (vid. 4.33)
ĮMUŠTA
31 (vid. 2.07)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas DapkusAnton AnanjevEdgar DorogavcevŠarūnas GenčiusAndrej Smyslov
12 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Arvydas Dapkus
12
2
0
  Anton Ananjev
12
1
0
  Edgar Dorogavcev
11
2
0
  Šarūnas Genčius
8
0
0
  Andrej Smyslov
6
1
0
  Sergej Smyslov
5
1
0
  Mindaugas Žemaitaitis
3
0
0
  Vilius Mišeika
2
0
0
  Artiom Drozdov
2
0
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
1
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Viktor Zujev
0
2
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Stanislav Normantas
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Vasi Zyba
0
0
0
  Tomas Pudživėlis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (15)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
FC "SUOLIUKAS"
10:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2019-05-02
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:1
FC "SUOLIUKAS"
3
2019-05-08
FC "SUOLIUKAS"
6:2
MEGLARAS
4
2019-05-13
FOTOAPARATAS.LT
0:4
FC "SUOLIUKAS"
5
2019-05-20
FC "SUOLIUKAS"
8:0
MOSĖDIS
6
2019-05-29
ELVITRANSA
2:6
FC "SUOLIUKAS"
7
2019-06-04
FC "SUOLIUKAS"
0:4
FK "VS-JONUŠAI"
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-20
FC "SUOLIUKAS"
0:1
PORT MARE
10
2019-06-26
MEMEL
0:8
FC "SUOLIUKAS"
11
2019-07-25
FC "SUOLIUKAS"
2:7
SAREMA
12
2019-08-01
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3:9
FC "SUOLIUKAS"
13
2019-08-05
FC "SUOLIUKAS"
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2019-08-13
KRUOPA
1:8
FC "SUOLIUKAS"
15
2019-08-21
FC "SUOLIUKAS"
2:6
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
16
2019-08-28
20.00
FELIŪGA
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 15 42
2. SAREMA 15 34
3. FK "GRANATA" 15 34
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 15 34
5. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
6. KLAIPĖDA CITY 15 31
7. FC "SUOLIUKAS" 15 30
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 15 28
9. NAUTICA 15 26
10. KRUOPA 15 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 15 18
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 15 9
17. MEMEL 15 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. MEGLARAS 15 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai