ELVITRANSA
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
55 (vid. 2.89)
ĮMUŠTA
66 (vid. 3.47)
PRALEISTA
-11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalis MarozasElijus VilimasMantas RazonasNerijus ŠliogerisDarius Grigaitis
12 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vitalis Marozas
12
0
0
  Elijus Vilimas
8
0
0
  Mantas Razonas
7
1
0
  Nerijus Šliogeris
5
0
0
  Darius Grigaitis
5
1
0
  Dalius Pinskas
5
0
0
  Marius Narušis
2
1
0
  Remigijus Venckus
2
0
0
  Deividas Gibėža
2
0
0
  Rokas Markauskas
1
0
0
  Vygandas Burškys
1
0
0
  Aurimas Bugys
1
0
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0
  Edvardas Vlasovas
0
0
0
  Dovydas Narkus
0
1
0
  Deividas Fiodorovas
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
1
0
  Mindaugas Davidavičius
0
2
0
  Valdas Žalneravičius
0
0
0
  Vitalijus Albrikas
0
0
0
  Vitalijus Butko
0
0
0
  Dovydas Čiuprinskas
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Kasparas Karalis
0
0
0
  Lukas Kubilius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Edgaras Eibutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-26
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1:6
ELVITRANSA
2
2019-04-30
ELVITRANSA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2019-05-09
KRUOPA
6:2
ELVITRANSA
4
2019-05-16
ELVITRANSA
2:4
FK "GRANATA"
5
2019-05-22
FELIŪGA
2:1
ELVITRANSA
6
2019-05-29
ELVITRANSA
2:6
FC "SUOLIUKAS"
7
2019-06-05
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:0
ELVITRANSA
8
2019-06-11
ELVITRANSA
0:7
KLAIPĖDA CITY
9
2019-06-18
AGLUONA-GARANT GROUP
0:7
ELVITRANSA
10
2019-06-25
ELVITRANSA
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2019-07-22
MEGLARAS
1:2
ELVITRANSA
12
2019-07-30
ELVITRANSA
5:3
FOTOAPARATAS.LT
13
2019-08-07
MOSĖDIS
1:7
ELVITRANSA
14
2019-08-14
VAKARŲ FRONTAS
2:7
ELVITRANSA
15
2019-08-19
ELVITRANSA
2:0
FK "VS-JONUŠAI"
16
2019-08-26
NAUTICA
3:3
ELVITRANSA
17
2019-09-04
ELVITRANSA
1:8
PORT MARE
18
2019-09-11
MEMEL
2:4
ELVITRANSA
19
2019-09-19
ELVITRANSA
1:7
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai