ELVITRANSA
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
55 (vid. 2.89)
ĮMUŠTA
66 (vid. 3.47)
PRALEISTA
-11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalis MarozasElijus VilimasMantas RazonasNerijus ŠliogerisDarius Grigaitis
12 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vitalis Marozas
12
0
0
  Elijus Vilimas
8
0
0
  Mantas Razonas
7
1
0
  Nerijus Šliogeris
5
0
0
  Darius Grigaitis
5
1
0
  Dalius Pinskas
5
0
0
  Marius Narušis
2
1
0
  Remigijus Venckus
2
0
0
  Deividas Gibėža
2
0
0
  Rokas Markauskas
1
0
0
  Vygandas Burškys
1
0
0
  Aurimas Bugys
1
0
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0
  Edvardas Vlasovas
0
0
0
  Dovydas Narkus
0
1
0
  Deividas Fiodorovas
0
0
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
1
0
  Mindaugas Davidavičius
0
2
0
  Valdas Žalneravičius
0
0
0
  Vitalijus Albrikas
0
0
0
  Vitalijus Butko
0
0
0
  Dovydas Čiuprinskas
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Kasparas Karalis
0
0
0
  Lukas Kubilius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Edgaras Eibutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-26
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1:6
ELVITRANSA
2
2019-04-30
ELVITRANSA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2019-05-09
KRUOPA
6:2
ELVITRANSA
4
2019-05-16
ELVITRANSA
2:4
FK "GRANATA"
5
2019-05-22
FELIŪGA
2:1
ELVITRANSA
6
2019-05-29
ELVITRANSA
2:6
FC "SUOLIUKAS"
7
2019-06-05
KLAIPĖDOS UOSTAS
5:0
ELVITRANSA
8
2019-06-11
ELVITRANSA
0:7
KLAIPĖDA CITY
9
2019-06-18
AGLUONA-GARANT GROUP
0:7
ELVITRANSA
10
2019-06-25
ELVITRANSA
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2019-07-22
MEGLARAS
1:2
ELVITRANSA
12
2019-07-30
ELVITRANSA
5:3
FOTOAPARATAS.LT
13
2019-08-07
MOSĖDIS
1:7
ELVITRANSA
14
2019-08-14
VAKARŲ FRONTAS
2:7
ELVITRANSA
15
2019-08-19
ELVITRANSA
2:0
FK "VS-JONUŠAI"
16
2019-08-26
NAUTICA
3:3
ELVITRANSA
17
2019-09-04
ELVITRANSA
1:8
PORT MARE
18
2019-09-11
MEMEL
2:4
ELVITRANSA
19
2019-09-19
ELVITRANSA
1:7
SAREMA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0