NAUTICA
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
23 (vid. 2.30)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.80)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius NorvilasEdmundas GaigalasArnoldas NausėdasGerman MichnoGiedrius Kšanas
4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vilius Norvilas
4
0
0
  Edmundas Gaigalas
3
1
0
  Arnoldas Nausėdas
3
0
0
  German Michno
2
0
0
  Giedrius Kšanas
2
0
0
  Jurij Jeremejev
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Lukas Pozdejevas
1
0
0
  Eimantas Pabrėža
1
0
0
  Justas Valužis
1
1
0
  Osvaldas Pliuškys
1
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  Mantas Zubavičius
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Vladimir Gerasimov
0
1
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Vakaris Luzgauskas
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gerardas Kančelskis
0
1
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tautvydas Špiegis
1
0
0
  Nerijus Kosmakov
1
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Deividas Kubilius
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
0
0
  Stanislav Simachov
0
0
0
  Dangis Gailiušis
0
0
0
  Michail Polevanov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-23
MEMEL
0:4
NAUTICA
10
2019-06-27
NAUTICA
4:2
KLAIPĖDA CITY
2
2019-04-30
NAUTICA
2:2
SAREMA
3
2019-05-08
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
NAUTICA
4
2019-05-14
NAUTICA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-27
NAUTICA
3:5
FK "GRANATA"
7
2019-06-03
FELIŪGA
2:3
NAUTICA
8
2019-06-10
NAUTICA
0:1
FC "SUOLIUKAS"
9
2019-06-17
KLAIPĖDOS UOSTAS
3:2
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2019-07-22
19.00
AGLUONA-GARANT GROUP
-
NAUTICA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai