TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
54 (vid. 3.60)
ĮMUŠTA
21 (vid. 1.40)
PRALEISTA
33
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras JokūbaitisSaidas SenkusMindaugas KuhlinsAndrius GedgaudasPavelas Domas
11 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgaras Jokūbaitis
11
0
0
  Saidas Senkus
8
0
0
  Mindaugas Kuhlins
8
2
0
  Andrius Gedgaudas
7
2
0
  Pavelas Domas
4
0
0
  Giedrius Zaniauskas
4
2
0
  Aivaras Umantas
3
1
0
  Paulius Lukoševičius
3
1
0
  Tadas Karinauskas
1
0
0
  Vaidas Stankus
1
0
0
  Benas Kentra
1
0
0
  Dominykas Liutkus
1
0
0
  Tomas Žiukas
0
2
0
  Andrius Puotkalis
0
1
0
  Artūras Televičius
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
0
  Artūras Grinčikas
0
0
0
  Mindaugas Daukantas
0
1
0
  Arvydas Urbonas
0
0
0
  Valdas Štombergas
0
0
0
  Silverijus Puotkalis
0
0
0
  Dainius Sodis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Martynas Macas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (15)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11:2
MOSĖDIS
2
2019-04-30
ELVITRANSA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2019-05-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:3
FK "VS-JONUŠAI"
4
2019-05-14
NAUTICA
0:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-05-23
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:3
PORT MARE
6
2019-05-30
MEMEL
0:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2019-06-04
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
SAREMA
8
2019-06-11
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-06-17
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
VAKARŲ FRONTAS
10
2019-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
KRUOPA
11
2019-07-22
FK "GRANATA"
6:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2019-07-30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FELIŪGA
13
2019-08-05
FC "SUOLIUKAS"
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2019-08-13
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:0
KLAIPĖDOS UOSTAS
15
2019-08-20
KLAIPĖDA CITY
3:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
16
2019-08-26
21.10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
AGLUONA-GARANT GROUP

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 15 42
2. SAREMA 15 34
3. FK "GRANATA" 15 34
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 15 34
5. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
6. KLAIPĖDA CITY 15 31
7. FC "SUOLIUKAS" 15 30
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 15 28
9. NAUTICA 15 26
10. KRUOPA 15 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 15 18
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 15 9
17. MEMEL 15 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. MEGLARAS 15 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai