Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
8
2019-01-16
LCC MOOSE FC 5:10 AGLUONA-GARANT GROUP
8
2019-01-15
EDM STATYBA-SENDVARIS 14:3 MEMEL
8
2019-01-14
KFA AKADEMIJA-DITUVA 4:14 KRUOPA
8
2019-01-14
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 2:10 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2019-01-11
SPARTA 1:7 NAUTICA
7
2019-01-11
KLAIPĖDA CITY B 9:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
7
2019-01-11
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:2 KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2019-01-11
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5:20 STOGANDRA
7
2019-01-10
MEMEL 6:9 LCC MOOSE FC
7
2019-01-08
AGLUONA-GARANT GROUP 4:3 KFA AKADEMIJA-DITUVA
7
2019-01-07
KRUOPA 5:3 FC "SUOLIUKAS"
7
2019-01-07
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5:11 FK "GRANATA"
6
2018-12-21
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:8 KLAIPĖDA CITY B
6
2018-12-21
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:6 KLAIPĖDOS UOSTAS
6
2018-12-20
FK "GRANATA" 4:12 SPARTA
8
2018-12-19
NAUTICA 7:1 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
6
2018-12-18
FC "SUOLIUKAS" 6:4 AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-12-17
STOGANDRA 10:5 KRUOPA
6
2018-12-17
KFA AKADEMIJA-DITUVA 10:4 MEMEL
6
2018-12-16
LCC MOOSE FC 2:10 EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-12-16
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5:2 FK "GRANATA"
5
2018-12-14
SPARTA 7:1 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
5
2018-12-14
MEMEL 3:10 FC "SUOLIUKAS"
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B 4:2 NAUTICA
5
2018-12-13
KLAIPĖDOS UOSTAS 14:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2018-12-11
AGLUONA-GARANT GROUP 1:7 STOGANDRA
5
2018-12-10
KRUOPA 13:6 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
5
2018-12-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 9:11 KFA AKADEMIJA-DITUVA
4
2018-12-09
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5:13 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2018-12-07
STOGANDRA 9:4 MEMEL
4
2018-12-07
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 1:7 AGLUONA-GARANT GROUP
4
2018-12-06
NAUTICA 0:6 KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2018-12-06
FK "GRANATA" 7:5 KLAIPĖDA CITY B
4
2018-12-05
KFA AKADEMIJA-DITUVA 4:10 LCC MOOSE FC
4
2018-12-04
FC "SUOLIUKAS" 4:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2018-12-03
KLAIPĖDOS POLICIJA 3:9 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2018-12-02
LCC MOOSE FC 5:6 FC "SUOLIUKAS"
3
2018-11-30
KLAIPĖDOS UOSTAS 5:4 FK "GRANATA"
3
2018-11-30
KLAIPĖDA CITY B 6:3 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
3
2018-11-29
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2:9 SPARTA
3
2018-11-27
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:8 STOGANDRA
3
2018-11-26
AGLUONA-GARANT GROUP 3:8 KRUOPA
3
2018-11-26
MEMEL 1:8 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
2
2018-11-25
MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1:6 KLAIPĖDOS UOSTAS
2
2018-11-23
FK "GRANATA" 13:7 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2
2018-11-23
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4:11 EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2018-11-22
NAUTICA 7:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2018-11-21
STOGANDRA 9:7 LCC MOOSE FC
2
2018-11-20
SPARTA 9:3 KLAIPĖDA CITY B
2
2018-11-19
KRUOPA 16:3 MEMEL
2
2018-11-19
FC "SUOLIUKAS" 3:2 KFA AKADEMIJA-DITUVA
1
2018-11-18
KLAIPĖDOS UOSTAS 10:4 SPARTA
1
2018-11-16
KFA AKADEMIJA-DITUVA 0:14 STOGANDRA
1
2018-11-16
MEMEL 3:3 AGLUONA-GARANT GROUP
3
2018-11-15
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8:6 NAUTICA
1
2018-11-15
KLAIPĖDA CITY B 7:3 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2018-11-14
LCC MOOSE FC 7:3 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
1
2018-11-13
FK "GRANATA" 11:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
1
2018-11-12
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:6 KRUOPA
1
2018-11-12
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4:4 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

21.00
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
FC "SUOLIUKAS" - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
4. FC "SUOLIUKAS" 6 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 6 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. NAUTICA 6 9
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>