Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-12-07, 4 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Vladimir Gerasimov
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5:9 KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
(1:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Bartas Butinas
Tadas Labukas
Andrius Alunderis
Robertas Veževičius
Valdas Žalneravičius
Dovidas Paliulis
Irmantas Medutis
Darius Grigaitis
11 min. 0:1
Deividas Šiuša
17 min. 0:2
Deividas Šiuša
19 min. 0:3
Deividas Šiuša
Edvinas Razutis
22 min. 1:3
Tadas Labukas
31 min. 2:3
Tadas Labukas
34 min. 3:3
37 min. 3:4
Gleb Son
43 min. 3:5
Gleb Son
44 min. 3:6
Gleb Son
Tadas Labukas
45 min. 4:6
46 min. 4:7
Martynas Bačko
47 min. 4:8
Donatas Navikas
48 min. 4:9
Justas Vainikaitis
Edvinas Razutis
50 min. 5:9
Eimantas Graželis
Gintas Rakauskas
Arnas Vismantas
Martynas Bačko
Gleb Son
Dovydas Švambaris
Justas Vainikaitis
Deividas Šiuša
Donatas Navikas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Kostas Skarbalius, Edvinas Razutis, Robertas Vėževičius.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0