Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-12-17, 6 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Simas Kaušas
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(3:6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksandr Orinka
Magomed Alisultanov
Maksim Ščerbina
Edgaras Petrauskis
Jevgenij Grinko
Kasparas Tutlys
Deividas Kubilius
4 min. 0:1
Dangirdas Žilinskas
5 min. 0:2
Dangirdas Žilinskas
8 min. 0:3
Edgaras Drąsutis
Aleksandr Orinka
9 min. 1:3
Deividas Kubilius
11 min. 2:3
Deividas Kubilius
11 min. 3:3
13 min. 3:4
Martynas Draukšas
24 min. 3:5
Skirmantas Rakauskas
25 min. 3:6
Skirmantas Rakauskas
Kasparas Tutlys
29 min. 4:6
Kasparas Tutlys
32 min. 5:6
Kasparas Tutlys
32 min. 6:6
Edgaras Petrauskis
33 min. 7:6
34 min. 8:6
Įvartis į savo vartus
35 min. 8:7
Algimantas Bačianskis
40 min. 8:8
Algimantas Bačianskis
42 min. 8:9
Gvidas Juška
43 min. 8:10
Algimantas Bačianskis
45 min. 8:11
Andrius Marcinkevičius
48 min. 8:12
Andrius Marcinkevičius
50 min. 8:13
Andrius Marcinkevičius
Martynas Draukšas
Gvidas Juška
Skirmantas Rakauskas
Justas Raziūnas
Edgaras Drąsutis
Ainis Vilavičius
Andrius Marcinkevičius
Algimantas Bačianskis
Ernestas Razonas
Dangirdas Žilinskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0