Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-12-17, 6 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Simas Kaušas
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(3:6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksandr Orinka
Magomed Alisultanov
Maksim Ščerbina
Edgaras Petrauskis
Jevgenij Grinko
Kasparas Tutlys
Deividas Kubilius
4 min. 0:1
Dangirdas Žilinskas
5 min. 0:2
Dangirdas Žilinskas
8 min. 0:3
Edgaras Drąsutis
Aleksandr Orinka
9 min. 1:3
Deividas Kubilius
11 min. 2:3
Deividas Kubilius
11 min. 3:3
13 min. 3:4
Martynas Draukšas
24 min. 3:5
Skirmantas Rakauskas
25 min. 3:6
Skirmantas Rakauskas
Kasparas Tutlys
29 min. 4:6
Kasparas Tutlys
32 min. 5:6
Kasparas Tutlys
32 min. 6:6
Edgaras Petrauskis
33 min. 7:6
34 min. 8:6
Įvartis į savo vartus
35 min. 8:7
Algimantas Bačianskis
40 min. 8:8
Algimantas Bačianskis
42 min. 8:9
Gvidas Juška
43 min. 8:10
Algimantas Bačianskis
45 min. 8:11
Andrius Marcinkevičius
48 min. 8:12
Andrius Marcinkevičius
50 min. 8:13
Andrius Marcinkevičius
Martynas Draukšas
Gvidas Juška
Skirmantas Rakauskas
Justas Raziūnas
Edgaras Drąsutis
Ainis Vilavičius
Andrius Marcinkevičius
Algimantas Bačianskis
Ernestas Razonas
Dangirdas Žilinskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai