Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2019-01-29, Ketvirtfinalis turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas,
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 2:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(1:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Eimantas Graželis
Gintas Rakauskas
Dominykas Čiesna
Arnas Vismantas
Jonas Latakas
Gleb Son
Dovydas Švambaris
Justas Vainikaitis
Donatas Navikas
2 min. 0:1
Marius Valskis
4 min. 0:2
Artūras Mosejevas
13 min. 0:3
Marius Valskis
14 min. 0:4
Ignas Tamašauskas
Justas Vainikaitis
22 min. 1:4
26 min. 1:5
Tadas Labukas
Donatas Navikas
52 min. 2:5
59 min. 2:6
Tadas Labukas
Edvinas Razutis
Kostas Skarbalius
Marius Valskis
Ignas Tamašauskas
Gediminas Jackus
Tadas Labukas
Andrius Alunderis
Valdas Žalneravičius
Mindaugas Bielskis
Darius Grigaitis
Artūras Mosejevas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Marius Valskis, Jonas Latakas, Edvinas Razutis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0