Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
2018-11-20, 2 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10:4 SAREMA
(1:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Martynas Draukšas
Audrius Tolis
Tomas Tamošauskas
Gvidas Juška
Aurimas Skurdelis
Skirmantas Rakauskas
Justas Raziūnas
Edgaras Drąsutis
Ainis Vilavičius
Marsel Balasanov
Andrius Marcinkevičius
8 min. 0:1
Scott Palmer
16 min. 0:2
Vygantas Jurkaitis
Skirmantas Rakauskas
25 min. 1:2
Gvidas Juška
26 min. 2:2
Aurimas Skurdelis
28 min. 3:2
35 min. 3:3
Simonas Alsys
Edgaras Drąsutis
38 min. 4:3
Aurimas Skurdelis
40 min. 5:3
Andrius Marcinkevičius
41 min. 6:3
Aurimas Skurdelis
43 min. 7:3
Andrius Marcinkevičius
44 min. 8:3
49 min. 8:4
Karolis Kelpšas
Justas Raziūnas
50 min. 9:4
Skirmantas Rakauskas
50 min. 10:4
Vygantas Jurkaitis
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Karolis Kelpšas
Lukas Šarkauskis
Tomas Bardauskas
Laurynas Gedmintas
Simonas Alsys
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0