Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2018-11-16, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
KFA AKADEMIJA-DITUVA 0:14 STOGANDRA
(0:9)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Ignas Venckus
Dominykas Liutkus
Aleksey Lyskov
Gedas Lideika
Osvaldas Vasiliauskas
Modestas Lideika
Ilja Šachodsko
Mark Šin
Ernestas Kančauskas
Vitold Dvorkov
Emilijus Golikovas
Vilius Šiožinys
5 min. 0:1
Audrius Gadeikis
8 min. 0:2
Lukas Jakumas
10 min. 0:3
Bilal Kaya
11 min. 0:4
Edvinas Andrijauskas
15 min. 0:5
Audrius Gadeikis
17 min. 0:6
Edvinas Andrijauskas
19 min. 0:7
Ramūnas Litvinas
19 min. 0:8
Gražvydas Steckys
23 min. 0:9
Gražvydas Steckys
26 min. 0:10
Gražvydas Steckys
30 min. 0:11
Ramūnas Litvinas
39 min. 0:12
Lukas Jakumas
42 min. 0:13
Lukas Jakumas
44 min. 0:14
Arūnas Gadeikis
Arūnas Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Audrius Gadeikis
Ramūnas Litvinas
Bilal Kaya
Lukas Jakumas
Edvinas Andrijauskas
Gražvydas Steckis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edvinas Andrijauskas, Gražvydas Steckys.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. KLAIPĖDA CITY B 8 18
4. FK "GRANATA" 8 15
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>