Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-07-29, 12 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
SAREMA 9:4 KLAIPĖDOS UOSTAS
(3:4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Marius Ežerskis
Rokas Girtautas
Lukas Šarkauskis
Vytautas Laurinaitis
Dalius Tomkevičius
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Ernestas Razonas
Karolis Kelpšas
2 min. 0:1
Žydrūnas Karpis
3 min. 1:1
Įvartis į savo vartus
Karolis Kelpšas
7 min. 2:1
18 min. 2:2
Gerdas Kančelskis
25 min. 2:3
Egidijus Bucevičius
26 min. 2:4
Andrius Piekus
Ernestas Razonas
30 min. 3:4
Ernestas Razonas
43 min. 4:4
Karolis Kelpšas
45 min. 5:4
Ernestas Razonas
47 min. 6:4
Karolis Kelpšas
52 min. 7:4
Karolis Kelpšas
59 min. 8:4
Rokas Girtautas
60 min. 9:4
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Andrius Piekus
Žydrūnas Karpis
Egidijus Bucevičius
Gerdas Kančelskis
Tadas Jaugelavičius
Tadas Balčiūnas
Gintaras Merkevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai