Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-01, 12 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
PORT MARE 10:0 AGLUONA-GARANT GROUP
(2:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Mindaugas Bielskis
Artūras Kurbangalijevas
Saulius Varkalis
Andrius Pancerovas
Žymantas Butkus
Rokas Borusas
Constantin Wunder
Aurimas Jurgelevičius
Mindaugas Bielskis
8 min. 1:0
Artūras Kurbangalijevas
17 min. 2:0
Artūras Kurbangalijevas
31 min. 3:0
Artūras Kurbangalijevas
34 min. 4:0
Artūras Kurbangalijevas
42 min. 5:0
Žymantas Butkus
47 min. 6:0
Aurimas Jurgelevičius
49 min. 7:0
Žymantas Butkus
53 min. 8:0
Constantin Wunder
54 min. 9:0
Mindaugas Bielskis
56 min. 10:0
Vaidas Liutkus
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Kęstas Putys
Paulius Baranauskas
Benas Dziena
Eimantas Paulikas
Marius Arbačiauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0